HELO – שומר הראש הבריאותי שלך

Home/אביזרים, לייפסטייל, עמוד הבית, שעונים/HELO – שומר הראש הבריאותי שלך

יש הרבה שעוני בריאות בעולם. יש המוני שעוני ספורט ולייפסטייל בעולם. אז מה חדש הפעם?

או, הישארו איתי ותראו כיצד אתם הופכים להיות עדים לפריצתו העולמית של סטארט-אפ טכנולוגי חדש שהולך לעשות מהפכה עולמית בכל הקשור לבריאותנו האישית, מדידת מדדים שונים בגוף, האפילו הצלת חיים ואיתור אנשים הנמצאים בסכנה.

לפני שאספר לכם על מיזם WORׂLׁD המהפכני וצמיד ה-HELO פורץ הדרך שלו, אני רוצה לקחת אתכם 10 שנים לאחור. 10 שנים על פני תקופת חיים, הן לא הרבה זמן, אבל בעולם ההיי-טק והטכנולוגיה, 10 שנים הן נצח.

לפני 10 שנים בלבד, הוציאה חברת APPLE לשוק טלפון סלולרי שלא נראה כמותו עד אותה שנה. למכשיר היה צג מגע גדול והוא ידע להראות ולעשות דברים ששום מכשיר לפניו לא עשה. המכשירים הנמכרים בעולם עד אז היו מכשירים סלולריים של חברת ענק פינלנדית בשם נוקיה. למכשירים היה צג צבעוני שתחתיו היתה מקלדת פיזית עם כפתורים והמירב שאפשר היה לעשות בהם הוא לגלוש,אולי, באינטרנט קצת. המכשירים הגיעו עם כמה אפליקציות מובנות מהחברה ועד ליום מותו של המכשיר, לא ניתן היה לעדכנו או להוסיף אפליקציות חדשות  והנה, יצא האייפון לשוק ובמהירות הבזק ריסק את נוקיה, הציג קונספט פורץ דרך של אפליקציות הניתנות לרכישה או העלאה מתוך חנות אפליקציות והפך באחת לרב מכר עולמי, ראשון מסוגו.

בשנת 2008 קמה בארה"ב חברה בשם Fit-Bit שהוציאה לשוק שעון/צמיד מהפכני שיודע למדוד כמה מדדים בריאותיים כמו דופק, צעדים, מרחק ושריפת קאלוריות (מחושבת ע"פ מרחק וקצב ההליכה/ריצה).  בתוך פחות מ-10 שנים מכרה "פיט-ביט" מעל 16 מיליון צמידים כאלה ושוויה מגיע היום ליותר מ-8 מיליארד דולר.

כעת, תחשבו מה יכולה היה להיות אם היינו משלבים בין פריצת הדרך של חנות האפליקציות של אפל לצמיד פורץ הדרך של פיט-ביט והיינו מציגים לעולם את "פיט-ביט על סטרואידים"?  מה אם היינו יודעים לפתח שעון/צמיד בריאות שיודע למדוע הרבה יותר מדדים, באופן סיסטמטי ולא פולשני?  נניח, לחץ דם, רמת אלכוהול בדם, רמת חמצן בדם, רמת הסוכר בדם, לבצע בדיקת א.ק.ג, להיות לחצן מצוקה שמשגר לקרובים אליכם הודעת סמס+מיקום מדוייק בג'י.פי.אס ועוד ועוד ועוד.

אני בטוח שרבים מאד מכם אמרו לעצמם לא פעם את המשפט הבא: "הלוואי והיו לי רק 10 סנט מכל אפליקציה שנמכרת בעולם לטלפונים סלולריים".  נכון? אז זהו, שכעת זה אפשרי וזה בהישג ידכם.

המיזם החדש פועל בשוק הטכנולוגיה הלבישה, תחום טכנולוגי שצפוי לגלגל כ-34 מיליארד דולר עד לשנת 2010, דהיינו בתוך 3 שנים מהיום.

אני מזמין אתכם לצפות בסרטון הזה של 2.5 דקות שחושף אתכם, לראשונה לפריצה דרך טכנולוגית:

מאחורי פריצת הדרך הטכנולוגית הזו ניצבת חברת Wor(l)d Technologies הנסחרת בבורסה האמריקאית תחת מניה המכונה WRMT ואשר מציגה ביצועים מדהימים בכך שבינואר 2016 היא נסחרה בשווי של 0.28$ למניה ואילו כיום היא נסחרת בכ-21.5$ למניה.  הזינוק האדיר בשווי המניה הוא לאור ההצלחה האדירה שבשיווק המוצר בחודשים האחרונים.

את הקמת החברה יזם פאביו גאלדי – יזם היי-טק איטלקי בן 44 כיום, שמאחוריו הקמת חברת האינטרנט השניה בגודלה באיטליה והחמישית בגודלה באירופה, הקמת חברת IT גדולה בסינגפור, גאלדי היה מהראשונים בעולם להציג טכנולוגיית מסכי מגע למחשבים אישיים והוא עומד מאחורי אחת מפלטפורמות ה-VOIP, המצליחות בעולם.   בשנים האחרונות מוביל גאלדי את הקמת והרחבת WORׂLׁD ולפי ביצועי המניה ונתוני המכירות מעשרת החודשים האחרונים (מעל 700,000 צמידי HELO), ברור כי אנחנו צופים בלידתה של ענקית טכנולוגיה חדשה.   אגב, ה"לב" וה"מוח" של השעון הייחודי הזה מיוצרים ע"י ענקית הטכנולוגיה והאלקטרוניקה TOSHIBA שהביעה עניין לרכוש את WORׂLׁD או לפחות להיכנס בה כשותפה ואילו פאביו גאלדי בחר שלא לעשות זאת ובמקום זאת בנה תכנית עסקית מבריקה המאפשרת לקונים וללקוחות החברה, להפוך לשותפים ברווחי החברה.

פאביו גאלדי – יזם ומנכ"ל החברה

בשנה האחרונה חבר אל פאגיו גאלדי אנטוניו די-רוסה שמונה לזגן נשיא החברה לעיצוב.  די-רוסה הוא זה שאחראי להצגת עיצובי הקונספט הראשוניים של האייפון 6 והאייפון 7 וכן היה אחראי לעיצוב הקונספט של האפל-ווטש החכם החדש.  די-רוסה עזב משרה מבטיחה ורווחית עבור אפל, כדי להצטרף למיזם של WORׂׂLD וזה לבדו די בו כדי להעיד על עתיד ההצלחה של החברה בשוק.  אם לא די בכך, הרי שדי-רוסה אחראי גם לעיצוב מכשיר הטלפון הסלולרי פורץ הדרך שתציג החברה ממש ממש בקרוב

אנטוניו די-רוסה – סגן נשיא לעיצוב

העיצוב של אנטוניו די-רוסה לאייפון 6

וכעת אסביר לכם על רעידת האדמה שאותה מביאה WORLD לעולם הטכנולוגיה; עד היום הכרתם את חנות האפליקציות של אפל, ה"אפ-סטור" ואת חנות האפליקציות של "גוגל" – ה"גוגל פליי". חנות האפליקציות של אפל הכילה כ-700 אפליקציות בשנת 2007 וכיום היא מכילה כ-2.3 מיליון אפליקציות. חנות האפליקציות של גוגל מכילה אפילו יותר.  חברת WORLD משיקה חנות אפליקציות ייחודית וראשונה מסוגה בעולם שתהווה פלטפורמה פתוחה למפתחי אפליקציות בתחום הבריאות ואיכות החיים. מן החנות הזו יוכלו לקוחות שעון ה-HELO להוריד לסלולרי שלהם את האפליקציה הרצויה להם, במחיר סמלי והרווח ממכירת האפליקציה יחולק בין לקוחות WORLD שיבחרו להשתתף בחגיגה

האפליקציות הראשונות של חנות האפליקציות של שעון ההילו

קחו לכם עוד 7.5 דקות לצפות בסרטון הבא:

תחשבו שבפעם הראשונה, יש לכם אפשרות להיות חלק מטרנד עולמי פורץ דרך. בפעם הראשונה תוכלו להיות שותפים לסטארט-אפ טכנולוגי מדהים וליהנות מהכנסות למשך כל חייכם וכל זאת מבלי להשקיע מיליונים ואפילו לא מאות אלפים ואפילו לא עשרות אלפים, כדי להיות חלק מהדבר הגדול הזה. בואו לראות כיצד תרוויחו כסף רק משיתוף המיזם ברשתות חברתיות ישראליות ובינלאומיות.  אם אתם באמת רוצים להבין כיצד זה עובד, השקיעו עוד 30 דקות בסרטון הבא ואם אהבתם את מה שראיתם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ישיר במייל האישי שלי: ron.mwg@gmail.com

 


 

 

2017-08-30T14:08:39+03:00