DS3 CROSSBACK – יהלומים נוצצים ב-PSA

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/DS3 CROSSBACK – יהלומים נוצצים ב-PSA

רון אקרמן – Ron Akerman – יולי 2019

www.laurentnivalle.fr

קבוצת לובינסקי, יבואנית DS, מותג הפרימיום היחיד מצרפת, משיקה את רכב הפנאי היוקרתי DS 3 CROSSBBACK החדש. אייקון של, פאר, יוקרה טכנולוגיית עילית וסטייל ייחודי. ה-B-SUV שקובע רף חדש וגבוה ביותר בקבוצתו

 • קבוצת לובינסקי, יבואנית מותג DS לישראל משיקה את רכב הפנאי היוקרתי, DS 3 CROSSBACK
 • ה- DS 3 CROSSBACKיגדיר אמת מידה חדשה בקבוצת רכבי הפנאי (Premium B-SUV), עם עיצוב חוץ ייחודי ופנים יוקרתי, נוחות נסיעה יוצאת דופן, טכנולוגיה חדשנית, בטיחות אקטיבית מתקדמת ואבזור פורץ גבולות
 • ה- DS 3 CROSSBACKיוצע עם שתי יחידות הנעה בנפח 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech כאשר האחת עם הספק של 130 כ"ס ומומנט של 23.5 קג"מ והשניה עם 155 כ"ס ומומנט של 24.5 קג"מ. שתי גרסאות אלה משודכות לתיבה אוטומטית פלנטרית בעלת 8 הילוכים מבית AISIN
 • סטנדרט חדש של בטיחות: מפרט בטיחות מלא יוצע בכל הגרסאות ורמות האבזור אשר יכלול 8 כריות אויר, בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירת מיקום בנתיב ופונקציית זחילה בפקקים, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת התרעה על תשומת לב הנהג, מערכת בלימת חירום אקטיבית הפעילה עד 140 קמ"ש, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, מערכת אקטיבית לזיהוי רכב בשטח המת של המראות עם תיקוני היגוי ועוד בזכות כל אלו, הרכב מתהדר בציון בטיחות מרבי – 8
 • תוצענה שתי רמות אבזור ושתי רמות INSPIRATION פנים וחוץ לבחירה Performance line ו-Rivoli. לכבוד אירוע השקת ה-DS3 CROSSBACK יוצעו בישראל 6 יחידות בלבד של המהדורה המיוחדת LA PREMIERE אשר תציע שלל תוספות אבזור ייחודיות לה
 • מחירי DS 3 CROSSBACK יחלו ב-178,990 שקל

תל אביב, ‏יום ראשון 07 יולי 2019

קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל, DS ו-MG בישראל, משיקה את DS 3 CROSSBACK החדש, רכב הפנאי היוקרתי החדש בפלח ה-B-SUV פרמיום בישראל. ה- DS 3 CROSSBACK הוא הדגם השני ל-DS, מותג הפרימיום היחיד מצרפת, מאז הפך לעצמאי ב-2014 ומהווה שלב חשוב מאוד בהמשך הרחבת ההיצע ל-DS בשנים הקרובות. רכב זה מביא לידי ביטוי את כל עקרונות DS כמותג יוקרה: חדשנות אמיצה, טכנולוגיה פורצת דרך, סגנון ייחודי וחוויית שימוש ייחודית של הלקוחות.

מותג DS הוא השגריר המודרני של היוקרה הצרפתית וה- DS 3 CROSSBACKהוא הביטוי לכך. זהו רכב חדש לגמרי ותוכנן במלואו על ידי DS עם עיצוב ייחודי, נוחות נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, חומרים יוקרתיים וטכנולוגיה חדשנית, במטרה לבלוט, לפרוץ דרך ולהעלות את הרף בעולם הפרמיום. רכב זה, מציע חוויה חדשה לגמרי בעולם הרכב והוא תוכנן לענות על כל צרכי לקוחותיו אשר מעוניינים מחד לשמור על ממדים קומפקטיים ומאידך, לשמור על רמה גבוהה של פאר ואבזור מפנק. חובבי עיצוב יעריכו את העיצוב המפוסל והייחודי ותא הנוסעים היוקרתי המציג ירידה קפדנית לקטנים שבפרטים. טכנולוגיה אוונגרדית מעניקה ללקוחותיה של ה- DS 3 CROSSBACKחוויית נסיעה שמאופיינת בנוחות, תחושת רוגע והנאה, בכל נסיעה ובכל דרך.

ה- DS 3 CROSSBACKמצויד ביחידת כוח חזקה וחסכונית, בעלת תיבת שמונה הילוכים, רף בטיחות גבוה במיוחד ורמות אבזור עשירות מאוד עם חבילות גימור פנים המאפשרות תפירה אישית. זאת כמובן בנוסף למרחב פנים נדיב, תא נוסעים יוקרתי וחכם, ירידה חסרת תקדים לפרטים ומחיר תחרותי במיוחד בסגמנט.

עיצוב חיצוני

www.laurentnivalle.fr

ה- DS 3 CROSSBACKעוצב להיות ייחודי בהופעתו בנוף המוטורי העולמי. במבט מהצד ומאחור, קל מאוד להבחין בפרופורציות המושלמות שלו. עם אורך קומפקטי (412 ס"מ), חישוקים גדולים ומרווח גחון נדיב הוא ניצב על הכביש בהופעה כוחנית בולטת. חזיתו יוצרת חיבור מידי לאח הגדול, ה- DS 7 CROSSBACKעם גריל המעוינים היוקרתי, יחידות תאורת ה'לד' ופנסי ה-DS MATRIX LED VISION (ברמת האבזור Rivoli) המתקדמים ומכסה המנוע הארוך.

הרדיפה אחר שלמות עד הקטן שבפריטים הפך לחלק מה-DNA של DS וגם ב- DS 3 CROSSBACKניתן להבחין בכך עם המעטפת החלקה לגמרי במרכב הרכב, שבה פסי מים נסתרים, ידיות דלתות נסתרות אשר יוצאות ממקומן באופן אוטומטי, גג חלק ללא אנטנה, צביעה שונה לגג הרכב (אופציה) וכן קורת B עם סנפיר הכריש הייחודי.

www.laurentnivalle.fr

ידיות הדלתות החלקות תורמות מאוד לאלגנטיות והמודרניות של הרכב וזו הופעת הבכורה של טכנולוגיה זו בעולם ה-B-SUV. עיקרון הפעולה של טכנולוגיה זו פשוט מאוד – ידיות הדלתות הופכות לזמינות עבור נוסעי הרכב רק כאשר הם צריכים אותן ובשאר הזמן, הן מקופלות לתוך מרכב הרכב. כאשר מפתח הרכב מתקרב למרחק של 1.5 מטרים מהרכב, נעילת הדלתות משתחררת וידיות הדלתות נפתחות אוטומטית. לאחר סגירת הדלתות, הידיות מתקפלות חזרה למקומן ליצירת משטח אחיד וחלק.

תא נוסעים

פיסולו האלגנטי והייחודי של הדשבורד של DS 3 CROSSBACK ממשיך את הקו הייחודי שיצר ה- DS 7 CROSSBACK עם תפירת היהלומים, החומרים האיכותיים והרכים. בין הנוסעים מלפנים נמצאת קונסולה מרכזית רחבה שעליה ידית ההילוכים המעוצבת, מתג בלם החניה החשמלי וכן משטח הטענה לטלפון החכם (למכשירים תומכים), מחזיקי כוסות ומשענת יד ארוכה ונעימה.

Post-production : Astuce Productions

ישיבה בתא הנוסעים של DS 3 CROSSBACK מלווה בחוויה חושית מרגיעה ומפנקת כפי שמצופה לפגוש מכלי רכב בשוק הפרמיום. נוחות מתחילה כמובן במושבים ושני המושבים הקדמיים בנויים מספוגים רבים ברמות דחיסות שונה כדי לספק נקודות מגע רבות ככל הניתן עם גוף היושבים בהם ולהציע תמיכה ונוחות מושלמים ללא תלות במשך הנסיעה. מושבים אלה עוטים אלקנטרה או עור נאפה וכן מציעים עיסוי מובנה, בהתאם לרמת הגימור. תא הנוסעים המרווח של ה- DS 3 CROSSBACK מציע שפע של תאי אחסון גדולים, נגישים ושימושיים, משום במהלך תכנון הרכב, DS הגדירו שעל סביבת המחיה להיות לא רק יוקרתית ונוחה, אלא גם ידידותית ושימושית מאוד עבור כל נוסעי הרכב. תשומת לב קפדנית מאוד ניתנה לתכנון הנוחות בתא הנוסעים, כאילו היה סלון ביתי, עם נגישות לכל אזור, מרחב מחיה נדיב ובידוד רעשים משובח.

 DS 3 CROSSBACK לוקח צעד נוסף קדימה גם בכל הקשור לטכנולוגיה, עם לוח מחוונים בגודל 7 אינץ' בעל תצוגה דיגיטאלית צבעונית מלאה, עם מגוון אפשרויות לבחירה וכן עם מסך מגע במרכז הדשבורד, דרכו מופעלות חלק גדול ממערכות הרכב והמולטימדיה.

גם בידוד הרעשים זכה לתשומת לב משמעותית בעת תכנון ה- DS 3 CROSSBACKמתוך המטרה ליצור סביבת מחיה חרישית ומבודדת עבור נוסעי הרכב. לשם כך, נעשה שימוש נרחב מאוד בחומרי בידוד בכל מעטפת הרכב, במתכות עבות בקורות הדלתות, בחלונות מעובים ובשמשה קדמית אקוסטית. כדי ליהנות עוד יותר מאיכויות בידוד הרעשים, מהנדסי DS חברו שוב למהנדסי FOCAL ויצרו מערכת שמע ייחודית ל- DS 3 CROSSBACK ברמת האבזור הגבוהה עם 12 רמקולים הממוקמים בצורה אידיאלית מסביב לנוסעים ולהם הספק של 515 וואט. התוצאה היא חוויית שמע יוצאת דופן באיכותה, בטח שבקטגוריית ה-B-SUV פרימיום. מערכת ה-FOCAL מעניקה כאן צלילים מאוזנים, מדויקים במבנה במה בקדמת הרכב ממש כמו באולם קונצרטים.

DS 3 CROSSBACK מוצע עם שתי חבילות גימור לתא הנוסעים.

 • Inspiration DS PERFORMANCE Line: שילוב בין תחושה ספורטיבית ליוקרתית, עם גימור שחור מט לגריל ועוד, עם סמלי PERFORMANCE Line וחישוקי 18 אינץ' ייחודיים. בתא הנוסעים מוצאים דיפון מלא מאלקנטרה לדשבורד, להגה, לדלתות ולמושבים וכן שטיחים ייחודיים. 
 • Inspiration DS RIVOLI: חבילה זו כוללת גימור שחור מבריק לגריל, דשבורד, דלתות ומושבים משולבי עור נאפה משובח, מושב נהג מתכונן חשמלית עם מערכת עיסוי, מערכת סראונד FOCAL Electra, שטיחים ייחודיים, תאורת 'לד מטריקס' ועוד.
 • Inspiration DS LA PREMIERE: שש מכוניות בלבד יגיעו לישראל לרגל ההשקה ויציעו בנוסף לחבילת ה-Rivoli גם מסגרות שחור מט ליחידות התאורה הקדמיות והאחוריות, חישוקי 18 אינץ' MONZA, חבילת פנים inspiration DS OPERA Art Rubis Nappa Leather בתפירת פנינה ייחודית ובדיגום רצועת שעון במושבים וכן גג צף בגוון ייחודי CARMEN RED.

מנוע ותיבת הילוכים

ה-DS 3 CROSSBACK החדש מצויד בשתי גרסאותיו במנוע ה-1.2 ליטר בנזין טורבו PureTeck ובשתי רמות הספק. הראשונה, מציעה 130 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 23.5 קג"מ כבר ב-1,750 סל"ד, בשילוב עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית פלנטרית מבית AISIN היא תאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 9.2 שניות ותעפיל למהירות מרבית של 200 קמ"ש. על פי תקן ה-WLTP, גרסה זו תצרוך ליטר דלק לכל 20.4 קילומטרים (דרגת זיהום 7).

הגרסה השניה והבכירה תציע הספק של 155 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 24.5 קג"מ ב-1,750 סל"ד. גם זו משודכת לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים מבית AISIN ורושמת ביצועים של 8.2 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 208 קמ"ש. צריכת הדלק בנסיעה משולבת תעמוד על 18.5 ק"מ לליטר (קבוצת זיהום 7).

אבזור

כמקובל ב-DS, גם ה- DS 3 CROSSBACK יציע רמות אבזור גבוהות במיוחד, בטח שביחס לכלי הרכב המתחרים בקבוצתו ואפילו ביחס לקטגוריות גבוהות יותר. ה- DS 3 CROSSBACK לא יגיע עם גרסת כניסה דלת אבזור, אלא יגיע בשתי רמות אבזור גבוהות ונדיבות – SO CHIC ו-GRAND CHIC ועליהן תתווספנה כאמור שתי חבילות גימור פנים Inspiration -.

רמת האבזור SO CHIC תציע: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 7 אינץ', שני שקעי USB, טעינה אלחוטית לטלפון, בלם חניה חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, ידיות דלתות חבויות אוטומטיות, בקרת אקלים עם מסנן פחם פעיל, לוח מחוונים דיגיטאלי 7 אינץ', חישוקי 18 אינץ' ועוד.

מפרט הבטיחות ברמת SO CHIC יכלול: מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה כולל מיקום בתוך נתיב הנסיעה, זיהוי עצמים בשטח מת ותיקון אקטיבי, בקרת ערנות ותשומת לב נהג, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, בלימה אקטיבית 140-0 קמ"ש, בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית זחילה בפקקים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת חניה אחורית, 8 כריות אוויר, משענות ראש אקטיביות, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ועוגני איזופיקס למושבי ילדים.

רמת GRAND CHIC תוסיף על כל אלה מסך מגע 10.3 אינץ', מערכת שמע מבית FOCAL עם 12 רמקולים וסאב-וופר, מושב נהג חשמלי עם פונקציית עיסוי ותמיכה לגב התחתון, חימום למושבים הקדמיים, יחידות תאורה MATRIX LED VISION אקטיביות ועוד.

מחירים:

 • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 130 כ"ס ברמת SO CHIC עם חבילתInspiration PERFORMANCE Line: 178,990 שקל
 • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 155 כ"ס ברמת GRAND CHIC עם חבילתInspiration RIVOLI: 204,990 שקל
 • 1.2 ליטר בנזין טורבו PureTech 155 כ"ס ברמת LA PREMIERE עם חבילת Inspiration OPERA RUBIS: 214,990 שקל
2019-07-07T14:40:02+03:00