שברולט משיקה בישראל את גרסת ה-CONVERTIBLE של השברולט קמארו

Home/רכב/שברולט משיקה בישראל את גרסת ה-CONVERTIBLE של השברולט קמארו
הדור השישי של אגדת הספורט הוא המתקדם טכנולוגית אי פעם
בתחילת שנת 2016 היממה שברולט את שוק הרכב הישראלי כאשר הציגה, לראשונה בתולדותיה, את הדור השישי, והמתקדם ביותר אי פעם, של שושלת הספורט– שברולט קמארו.
כעת משיקה שברולט את דגם ה-CONVERTIBLE של הקמארו, אשר מתאפיין בעיצוב מושחז יותר, ועיצוב ספורטיבי דינאמי.
כמו בדגם הקופה, גם דגם ה-CONVERTIBLE מגיע עם יחידת הנעה מתקדמת טכנולוגית, הכוללת מנוע 3.6 ליטרים V6 חדש המפיק 335 כ"ס ומשודך לתיבת Hydra-Matic  שמונה הילוכים חדשה, המאפשרת זמינות כוח גדולה בכ- 5 אחוזים בהשוואה לתיבות שישה הילוכים. ניהול יחידת ההנעה של הקמארו, החזקה ביותר מבין מנועי ה-V6 כיום, מבוססת על מיטב הטכנולוגיה,  אשר תורמת לביצועים משודרגים וחיסכון משמעותי בדלק : מערכת הזרקת דלק ישירה, תזמון שסתומים משתנה ולראשונה – מערכת Active Fuel Management (cylinder deactivation), המשעה את פעולתם של שני צילינדרים בנהיגה רגועה, ובכך מביאה לחיסכון מירבי בדלק.
 
הגג הנפתח באופן חשמלי, בלחיצת כפתור בודדת, עושה שימוש במערכת אלקטרו-הידראולית, ומורכב ממספר שכבות, הכוללות בידוד תרמי ואקוסטי, אשר מבודדים את רעשי הדרך ותורמים לחוויית נהיגה מתקדמת ונוחה, ללא קשר לעונה. בנוסף לפתיחה או סגירה תוך כדי נסיעה (עד מהירות 50 קמ"ש), ניתן לפתוח את הגג באמצעות מפתח הרכב החכם מרחוק.
עיצובה של הקמארו קונברטיבל החדשה, אשר קורץ לסגנון הרטרו של גרסותיה הקודמות, מתאפיין בקווים חדים יותר ומראה אתלטי שלא ישאיר אף חובב רכב אדיש. השלדה החדשה, אשר מציגה מראה שרירי יותר בעל חזות נמוכה ורחבה יותר, היא למעשה קומפקטית וקלה יותר בכ-90 ק"ג מקודמתה, תודות לשימוש מאסיבי במתכות מבוססות אלומיניום, בעזרת הנדסת חומרים ממוחשבת, הצליחו מהנדסי שברולט להגדיל את הקשיחות המבנית של הקמארו בכ- 28 אחוזים.מתלי ה multi-link מתוצרת מקפירסון, מספקים תחושת שליטה מוגברת ומעבירים לנהג את כל המידע הדרוש לו לשליטה מקסימלית ברכב לצד תחושת כוח מתפרץ חדה יותר. המתלים האחוריים העצמאיים תורמים לשליטה מוגברת ברכב בהאצה ויעניקו לנהג ביטחון מושלם בתמרונים מהירים.
תא הנוסעים שומר על המסורת העיצובית של מורשת הקמארו, אך בו בזמן עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.    
לוח המכוונים כולל שעונים אנאלוגיים אשר מציגים את כל המידע הדרוש לנהג אודות ביצועי הרכב, לצד מסך בגודל 8" אשר מציע אופציות נוספות רבות כגון מערכת ניווט, מידע נוסף על תנאי הדרך וביצועי הרכב ומרכז מידע בידורי. גם בקמארו, כמו בשאר דגמי שברולט, משולבת מערכת הבידור של שברולט, אשר פותחה עם ענקיות הטכנולוגיה מארה"ב– מערכת Apple CarPlay&Android Auto, אשר מתממשקת עם מכשירי המובייל של המשתמש ומציע חוויה בידורית ייחודית.
הקונסולה המרכזית בתא הנהג מוכוונת ביצועים, ומעוצבת בהתאם לרוח הכללית של הקמארו. כפתורי השליטה על מערכת בקרת האקלים, למשל, שולבו באומץ עיצובי בפתחי האוורור, ובכך מעניקים מראה יוצא דופן לתא הנהג והופכים את תא הנהג לקל ופשוט לתפעול, לצד תחכום יוצא דופן.
מערכת תאורת LED, ייחודית בסגמנט, מוטמעת בדלתות הרכב, ומעניקה תאורה נעימה אשר ניתנת לכוונון, מצטרפת לקונסולה המרכזית אשר מגיעה ב-24 צבעים שונים לבחירת הלקוח.
מחיר הקמארו CONVERTIBLE הינו 379,900 ₪.
בנוסף, מוצעת גרסה מאובזרת בחישוקי 20 אינצ' מושחרים, בלמי ברמבו וצמיגי אל-תקר בתוספת של 20 אלף ₪. 
2017-04-14T08:45:22+03:00