שברולט מוזילה את מחירי הקרוז טורבו

Home/רכב/שברולט מוזילה את מחירי הקרוז טורבו
חברת שברולט מודיעה היום על הוזלה דרמטית במחירי השברולט קרוז המשפחתית.


משברולט נמסר, כי תציע את משפחת הקרוז טורבו, המשפחתית הגלובלית של שברולט, אשר מכרה יותר מ שלושה מיליון כלי רכב מאז השקתה ב 2008, במחיר של 112,900 ₪ בלבד.

במסגרת המחיר החדש, תציע שברולט את גרסת הסדאן של הקרוז במחיר של 113,900, ואת גרסת ה SPACE WAGON (סטיישן) במחיר של 117,900 ₪. 
אני, אישית, אוהב מאד מכוניות בגרסת סטיישן.  זוהי הזדמנות נדירה לרכוש מכונית סטיישן משפחתית במחיר הנמוך ביותר בישראל מכל משפחתית סטיישן אחרת.

   

כעת משפחת טורבו, שמתמודדת אל מול המתחרות החזקות בקטגוריה, ומאובזרת במנוע 1.4 עוצמתי המספק חווית נהיגה משודרגת מתומחרת במחיר אטרקטיבי במיוחד אל מול מתחרות אלה.
התמחור החדש הוא חלק ממגמת הנטייה לריטייל, שמציגה החברה מאז תחילת השנה, ומתאפשר, בין היתר, בזכות שערי מטבע נוחים וקשר מתחזק עם GM העולמית. 
השברולט קרוז טורבו, אשר עברה מתיחת פנים לפני כשנה, מציעה את התמורה הגבוהה ביותר לנהג הישראלי, עם רמת האבזור הגבוהה בקטגוריה הכוללת מנוע טורבו 1.4 ליטר (140 כ"ס), פנסי ערפל, חיישני חניה אחוריים, חימום למושבים הקדמיים ומערכת שמע חדשה הכוללת בלוטות' וחבילת בטיחות מלאה ( 5 כוכבי EURONCAP ) הכוללת 6 כריות אוויר, עיגוני ISOFIX ומערכות בטיחות אקטיביות. 
 
2017-04-14T09:39:04+03:00