רויאל קריביאן – גם קרוז לקאריביים וגם צפיה בליקוי חמה מלא

Home/אירוח ומלונות, בילוי, לייפסטייל, עמוד הבית/רויאל קריביאן – גם קרוז לקאריביים וגם צפיה בליקוי חמה מלא

צילומים: Royal Caribbean

יום ההולדת שלי יחול ב-3 באוגוסט. אז, הנה, מצאתי לי את המתנה האולטימטיבית ליום הולדתי.

רויאל קריביאן מאפשרת לכם לסמןV  על עוד משימה מרשימת ה"חייבים לעשות" שלכם.

לראשונה מאז 1918, יתאפשר לכם לראות ליקוי חמה מלא ביבשת אמריקה, כאשר השמיים יהיו חשוכים במיוחד והכוכבים ייראו קרובים במיוחד לכדור הארץ. ולראות את כל זה באמצע קרוז (שייט) מותרות לא ממש יקר?? מעניין.

אם עדיין לא ביצעתם תוכניות לחודש אוגוסט הקרוב, ב-21 באוגוסט 2017 יתקיים ליקוי חמה מלא ומיוחד שייראה בבירור מעל יבשת אמריקה.

ליקוי חמה מתרחש כאשר הירח מסתיר באופן מלא או חלקי את השמש מעיני הצופים הנמצאים באזור מסוים.

תאגיד השייט רויאל קריביאן מציע לאורחי האנייה Oasis of the Seas® "מושבים בשורה הראשונה" לצפייה בליקוי החמה הנדיר אשר יתרחש ב- 21 באוגוסט. זוהי תופעה שמימית בה השמיים רומנטיים והכוכבים נראים קרובים במיוחד. תופעה זו לא התרחשה מאז 1918 בכל רחבי ארצות הברית.

אוניית הפאר Oasis of the Seas היא אוניית קרוז ענקית שהושקה אך בשנת 2007.  אורכה עומד על 362 מטרים והיא מתנשאת לגובה של 72 מטרים מעל קו המים. לאונייה המדהימה הזו תפוסה של 5400 איש ועלות ייצורה הגיעה ל-1.4 מיליארד דולר. את האוניה הזו מתפעלים מעל 2300 אנשי צוות, יש בה מעל 25 מסעדות שונות והיא מחולקת ל-7 "שכונות" – איזורי מגורים שונים.

ביום הליקוי, אשר יהיה יומה השני של האנייה במסלולה אל מזרח האיים הקריביים מפורט קנברל (אורלנדו), פלורידה, האנייה תפליג במימי הים הקריבי – הנקודה המושלמת לחזות בליקוי החמה ולחוות את הריגוש מקרוב.

הצפייה בליקוי החמה תתקיים לצד כל האטרקציות שהאנייה מציעה בהשראת האירוע ההיסטורי ביניהם: קונצרט חי על האנייה, פעילויות סביב ליקוי חמה, מסיבות, ריקודים, טריוויה, הרצאות העשרה, מידע אינטרקטיבי לילדים, קוקטיילים טעימים ומנות עם שמות של כוכבים, עוגות ירח, והכל על מנת להנציח את הרגע ההיסטורי של אמריקה.

כל זאת בנוסף לאטרקציות המדהימות שאנייה מציעה, ביניהן: תיאטרון מים למופעי אקרובטיקה, אומגה הרפתקנית, סימולטור גלישת גלים, מגרש ספורט, מופעים בסגנון ברודווי, מגוון קולינרי עצום ועוד שלל פעילויות שיתאימו לאורחים בכל הגילאים.

למעוניינים להצטרף להפלגת ליקוי החמה, ההפלגה תצא ב-20.8 למסלול מעגלי בן 7 לילות מפורט קנברל (אורלנדו), שבפלורידה ותעגון בנמלים הבאים: פיליפסבורג, סנט מארטן; שרלוט אמאלי, סנט תומאס; נסאו, איי בהאמה.

להזמנות : סנורמה שירותי תיירות.

http://www.sunorama.co.il/

החל מ- 981$ לאדם בחדר זוגי. המחיר נכון לרגע זה בלבד ועשוי להשתנות לפי היצע וביקוש. לאדם בחדר זוגי, להפלגה בלבד, כולל מיסים. המחיר לא כולל טיסות, סידורי קרקע, תשר וביטוח.

2017-06-05T13:12:51+03:00