קאדילק משיקה בישראל את ה-XT5 החדש

Home/רכב/קאדילק משיקה בישראל את ה-XT5 החדש
תל-אביב, ה-2 באוגוסט, 2016
   לאחר שהשיקה את סדרת ה-V הספורטיבית, קאדילק, ממותגי היוקרה הצומחים בישראל ובעולם, ממשיכה את המומנטום ומשיקה בישראל את סדרת ה-XT החדשה, סדרת הקרוסאוברים היוקרתיים של המותג, אשר מבטאת את המהפכה המותגית והמוצרית של קאדילק.
הדגם הראשון בסדרה, אשר מושק היום הינו ה-XT5, קרוסאובר יוקרתי ומתקדם, אשר מחליף את ה-SRX המצליח, ומושק את לב סגמנט היוקרה הצומח ביותר בעולם.
 
קאדילק מסתכלת קדימה
לצד המהפכה המוצרית, עוברת קאדילק מהפכה מותגית, ובכללה גם מעבר מטה החברה מדטרויט לעיר ניו יורק, מעבר אשר מסמל את האסטרטגיה הגלובלית החדשה של קאדילק. עבור קאדילק, המעבר מבטא את הפזילה של קאדילק לשווקים הגלובליים, לאחר שהתרכזה במשך עשורים בשוק האמריקאי. במטה הגלובלי החדש של קאדילק נפתח Cadillac house, מתחם ענק המיועד לקדם את החדשנות שמבטאת הרוח החדשה של המותג, ויפעל בשיתוף פעולה עם גופים שונים כדי לארח תערוכות אופנה, אירועי יזמות, תערוכות רכב ועוד.
במקביל לסדרת ה-XT, יציג המותג בשנים הקרובות מספר רב של דגמי יוקרה חדשים, כמו דגם ה-CT6 אשר יושק בקרוב, הדגמים החדשים תואמים את רצון הצרכנים בעולם ובישראל. פורטפוליו הדגמים החדש, אשר מוביל את תפיסת החדשנות של המותג, ובדגש על טכנולוגיות בטיחות מתקדמות וקישוריות (Connectivity), יכלול את המיטב שיש לחיבור בין עמק הסיליקון בארה"ב לתעשיית הרכב להציע. דגמי קאדילק החדשים יציעו, לדוגמא, מערכות בטיחות אקטיביות אוטונומיות, וממשק Apple CarPlay & Android Auto המשולב ב-CUE (Cadillac User Experience), מערכת חוויית המשתמש הייחודית לקאדילק.
הדגמים החדשים, ממחישים הלכה למעשה את האבולוציה שעבר מותג קאדילק בשנים האחרונות, לצד דגש על ערכי המותג המסורתיים כמו נוחות ופאר. בקאדילק מאמינים, כי הדגמים החדשים, יקרצו לפלח יוקרה אשר לא מוצא מענה בדגמים הנמכרים כיום, ומחפש פונקציונאליות לצד ביצועים ספורטיביים.
קאדילק XT5 – מחליף ה-SRX הוא טכנולוגי יותר, מעוצב יותר ועוצמתי יותר
 הקרוסאובר מסדרת XT החדשה, אשר יחליף ה-SRX, הדגם המצליח ביותר של קאדילק בעולם, מהווה שדרוג לפורטפוליו דגמי המותג ויוביל את מותג קאדילק בדרכו להיהפך למותג יוקרה גלובלי מוביל. הרכב מגיע בשתי גרסאות, כאשר גרסת ה-Luxury מגיעה בתצורת 4X2 וגרסת ה-Premium מגיעה בתצורת 4X4.
הקאדילק XT5 מתהדר בשפת עיצוב חדשה, לפי הפילוסופיה של קאדילק הדוגלת במרחב פנים בעל מראה נקי ואלגנטי המתכתב עם עולמות האומנות.
 
ל-XT5 שלדה חדשה וקלת משקל, אשר תוכננה על מנת להגדיל את מרחב הפנים (מרחב הרגליים מאחור גדול ב- 8.1 ס"מ יותר מדגם ה-SRX) מבלי לפגוע באווירודינאמיקה וביעילות האנרגטית.
אל השלדה המתקדמת, הותאם מנוע חדש, בתצורת V6 אשר מפיק 310 כ"ס ומאפשר אספקת כוח מידית אך חלקה תודות לשינוי שסתומים מתוזמן. טכנולוגיית ה- Stop/Start תפסיק את פעולת המנוע כאשר הרכב יהיה בעצירה ובכך תחסוך צריכת דלק ותקטין את פליטת המזהמים. בנוסף, משולבת ברכב מערכת ראשונה מסוגה, המנתקת שני צילינדרים בנסיעה רגועה, ובכך חוסכת משמעותית בדלק.
תיבת ההילוכים בעלת 8 מהירויות מגיעה עם, לראשונה בקאדילק, מעביר הילוכים (SHIFTER) אלקטרוני, המפחית את רעש המנוע והוויברציות, ומפנה יותר מקום בתא הנוסעים.
הקאדילק XT5 משלב את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בכל האמור לבטיחות וחיבוריות מתקדמת.
בין היתר, ניתן למצוא מערכת אוטונומית למניעת תאונות, המפעילה אוטומטית את הבלמים במקרה חירום, מערכת התראה לסטייה מנתיב כולל תיקון מסלול במידת הצורך, סייעני חנייה קדמיים ואחוריים, התראה על שטחים מתים, התראה על התנגשות מלפנים כולל זיהוי הולכי רגל ובלימה אוטונומית, התראה על תנועה חוצה מאחור (בדגם הפרימיום כוללת בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור), התראות בטיחות על ידי רטט במושב, מערכת קרוז קונטרול אדפטיבית (בדגם הפרימיום) ומערכת Automatic parking assist  (בדגם הפרימיום), בלימה אוטונומית במהירות גבוהה (בדגם הפרימיום).
הבטיחות הפאסיבית שודרגה משמעותית, עם 7 כריות אוויר ותאורת LED המשולבת הן בפנים הרכב והן בפנסי החזית והגב.
בנוסף, משולבת ב-XT5 Apple CarPlay & android Auto, המאפשרת חיבוריות מתקדמת למכשירי מובייל ובנוסף מטען אלחוטי.
הקאדילק XT5 מגיע לישראל ב-2 גרסאות – Luxury ו-Premium
מחירים :
Luxury 4X2 – 334,900 ₪
Premium 4X4 – 394,900 ₪ 
2017-04-14T08:48:07+03:00