הושק הקאדילק אסקלייד לראשונה בישראל

Home/חדשות רכב, יוקרה וספורט, עמוד הבית, רכב/הושק הקאדילק אסקלייד לראשונה בישראל

היה, התפעל וכתב – רון אקרמן – Ron Akerman

 

תל אביב – 28.8.18

חברת UMI השיקה היום באירוע עיתונאים את האסקלייד. לראשונה בישראל, משווק הג'יפ הגדול והמפואר של קאדילק, ביבוא סדיר.  אירוע ההשקה ללקוחות יתקיים ביום שישי הקרוב, ה-31 באוגוסט, בכל אולמות התצוגה של קאדילק

קאדילק אסקלייד הפך בתוך 20 שנים בלבד לאייקון מוטורי שמסמל את היוקרה והחיים הטובים של אמריקה במיטבה – רכב גדול מאד, מפואר מאד ומפנק מאד. בשנת 1998 הוא יצא לראשונה לשוק והשנה משיקה חברת UMI את הדור הרביעי של האסקלייד שעבר מתיחת פנים עדכנית ממש כעת.

זה הרכב שמשרת את כל הכוכבים הגדולים של ארה"ב, השתתף ביותר מ-1200 סרטים ותכניות טלויזיה כשאחד השיאים הטלויזיוניים שלו היה ששימש כרכב השרד של טוני סופראנו האחד והיחיד ובעיקר את נשיא ארה"ב.

קאדילק אסקלייד מגיע לראשונה לישראל בייבוא סדיר. קבוצת UMI יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו, תחל בשיווק רכב הפרימיום SUV, שהפך לאייקון, ביום שישי הקרוב, ה-31 באוגוסט.

האסקלייד חוגג השנה 20 שנות ייצור ומעל ל-850 אלף יחידות. הוא נחשב לרכב נחשק של כוכבי קולנוע, מוזיקאים וספורטאים, הופיע במאות סרטים ותוכניות טלוויזיה ומשמש גם אנשי עסקים ופוליטיקאים בכירים. האסקלייד ישווק בישראל בשלב זה רק ברמות הגימור הגבוהות כשהוא גדוש באבזור נוחות, בטיחות וטכנולוגיות בלעדיות למותג.

עם רוחב של מעל לשני מטרים, אורך של יותר מחמישה מטרים, חישוקי 22 אינץ" ו- 142 פנסי לד אנכיים מלפנים ומאחור יוצרים לרכב נוכחות ייחודית. מידותיו של האסקלייד הן מרשימות ביותר וכמעט מעמידות אותו בסגמנט משל עצמו.

האסקלייד מצויד במערכת הנעה 4X4 עם נעילת דיפרנציאל אחורי ומערכת מתלים ייחודית לקאדילק- Magnetic Ride Control, שמעניקה בלימת זעזועים נפרדת לכל גלגל ונהיגה חלקה ושקטה. בחזית יש לו מנוע 6.2 ל' V8 עוצמתי עם ניתוק 4 צילינדרים להפחתה בצריכת הדלק, תיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים טיפטרוניק ונתונים מרשימים מאוד של 420 כ"ס, 64.3 קג"מ ופחות מ-6 שניות תאוצה 0-100.

הרכב מותאם לשבעה נוסעים בנוחות מקסימלית, בשלוש שורות מושבים עם קיפול חשמלי, ללא פגיעה במקום האחסון.  הוא נהנה מבידוד רעשים מעולה בזכות דלתות עם איטום משולש, זכוכית אקוסטית, מערכת Active Noise של BOSE ומראות שפותחו בעזרת מנהרת רוח להפחתת רעשים.

ברשימת האבזור הארוכה ניתן למצוא ריפוד עור נאפה, שילובי עץ אמיתי בתא הנהג, מושבים קדמיים עם מסג', מדרגות צד חשמליות, חישוקי 22" ,כיוונון מושבים חשמלי 18 מצבים, קיפול מושבים חשמלי, תצוגה עילית צבעונית על גבי השמשה הקדמית, משטח הטענה אלחוטי לטלפון נייד, חימום וקירור המושבים, 3 איזורי אקלים נפרדים,  מערכת שמע עם 16 רמקולים מבית BOSE שעוצבה במיוחד לרכבי אסקלייד ומעניקה תחושת סראונד מושלם ברכב, קונסולה מרכזית 12"  מסך שליטה 8" לנהג, מסכי 8" ו 9" עם שלטים, אוזניות אלחוטיות וכניסות  USBו- HDMI בשורות המושבים השנייה והשלישית ועוד ועוד.

גם במערכות הבטיחות האסקלייד מצויד כהלכה, תיקון סטייה מנתיב עם התראה קולית או רטט, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית במהירות עירונית ובין עירונית, מצלמה היקפית ממבט ציפור, מצלמת מראה HD שמגדילה את שדה הראייה בכ-300 אחוז, חנייה אוטומטית ועוד.

האסקלייד מצטרף בישראל ל- XT5 שמוביל את מכירות המותג בישראל, ל- XT4 ששיווקו יחל בקרוב ולSUV- חדש נוסף שיוצג בקרוב ויצור ליין SUV רחב.

 

מפרט וגרסאות

האסקלייד ישווק בשתי רמות גימור  PREMIUM LUXURY ו  PLATINUM ובגרסת PLATINIUM הרכב ישווק בשתי צורות מרכב (ארוך וקצר).

רמת הגימור PREMIUM LUXURY  כוללת בין היתר אבזור בטיחות מתקדם: 7 כריות אוויר: קדמיות, צידיות, כרית ברך לנהג, כריות וילון לכל שורות המושבים, בקרת יציבות, תיקון סטייה מנתיב עם התראה קולית או רטט, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית במהירות עירונית ובין עירונית, מצלמה היקפית 360 ממבט ציפור, מצלמת מראה HD . אור גבוה משתנה אוטומטי, התרעה על תנועה חוצה מאחור בעת נסיעה לאחור. התראה במראות צד על זיהוי "שטח מת" בצידי הרכב, מצלמת רוורס, סייעני חנייה קדמיים ואחוריים עם אפשרות לחנייה אוטומטית, התראות בטיחות ניתנות לבחירה ע"י רטט במושב צד ימין/שמאל או שניהם או ע"י צליל התראה. בנוסף, מערכתCUE  הכוללת: מסך HD בגודל "8,       מערכת בידור בשורה השנייה הכוללת מסך בגודל "9 בתקרת הרכב, כולל שלטים ואוזניות אלחוטיות תמיכה ב- ,Apple carplay/Android Auto16 רמקולים מבית Bose כולל מגבר לקבלת צליל היקפי כולל מערכת לביטול רעשים (ניטרול תדרים נמוכים המגיעים מהמנוע והגיר).

Head-Up Display , מרכז מידע לנהג על גבי מסך צבעוני בגודל "12 במרכז לוח השעונים, התראה על הימצאות ילד/ה במושב האחורי (REAR SEAT REMINDER), ריפודי עור, מושבי נהג ונוסע קדמי מתכוונן חשמלית 12 מצבים מחוממים ומאווררים באופן אוטומטי גם בשורה השנייה, מושבים נפרדים בשורה שניה מתקפלים חשמלית.  פנסים אחוריים וחזית LED  ,מראות צידיות חשמליות כולל איתות, מחוממות בצבע הרכב, מתקפלות חשמלית עם עמעום אוטומטי בצד הנהג, הקרנת תאורה כלפיי הרצפה לזיהוי הרכב בחושך, ניתנות לתכנות על מנת לסייע בעת נסיעה לאחור, ידיות דלתות עם תאורה לזיהוי הרכב בחושך, שמשה אחורית ושמשות נוסעים מאחור כהות, מדרגות צד מקוריות חשמליות, חיישני גשם    ,מערכת התנעה מרחוק, שלט חכם לזיהוי נהג ופתיחה/נעילה, כפתור התנעה, מערכת בקרת אקלים עם שליטה נפרדת לנהג ולנוסע, פתח מיזוג מאחור, חלון גג פנוראמי חשמלי ווילון אחורי חשמלי כולל שליטה של הנהג והיושבים מאחור.

ברמת הגימור PLATINUM יתווספו בין היתר ריפודי עור Nappa בשורה ראשונה ושנייה, מושב נהג כולל מסג' ו-18  אפשרויות כיוונון. מערכת בידור בשורה השנייה הכוללת שני מסכים בגודל "9 על גבי משענות הראש כולל DVD (BLUE RAY) עם שלטים ואוזניות אלחוטיות, תא קירור בקונסולה בין המושבים.

כמו כן, רמת גימור PLATINUM תימכר גם בגרסה ארוכה.

מידות :
אורך: 5,179 מטרים, רוחב: 2,045 מטרים, גובה: 1,890,משקל עצמי משוער: 2,656 טון, מרחק סרנים: 1,745 תא מטען: 430 ל' נפח תא מטען עם מושבים בשורה שלישית מקופלים:1,461 ל'.

גרסה ארוכה:
אורך: 5,697 מטרים, רוחב: 2,045 מטרים, גובה: 1,880, משקל עצמי משוער: 2,762 טון, מרחק סרנים: 1,745 תא מטען: 1,113 ל' נפח תא מטען עם מושבים בשורה שלישית מקופלים: 2,172 ל'.

 מחירים:          

 PREMIUM LUXURY 699,990 שקלים

 PLATINUM 749,990 שקלים

 PLATINUM ESV LWB 769,990  שקלים

 

2018-08-28T09:13:05+03:00