פולקסווגן פולו החדשה דור 6 מגיעה לישראל

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/פולקסווגן פולו החדשה דור 6 מגיעה לישראל

רון אקרמן

  • הפולו תוצע בישראל עם מנוע 1.0 ליטר בעל שני הספקים. הספק של 95 כ"ס עם תיבת הילוכים אוטומטית המוצע ברמת גימור Style וגרסה בעלת הספק של 110 כ"ס המוצעת ברמת הגימור הגבוהה Style Plus.
  • הפולו מוצעת עם מגוון מערכות טכנולוגיות: ממערכות תאורה מתקדמות כדוגמת פנסי LED קדמיים בטכנולוגייתIQ Light אדפטיבי, לוח שעונים דיגיטלי כסטנדרט ועד מערכת ה- Travel Assist המספקת בקרת שיוט אדפטיבית עד למהירות של 210 קמ"ש, עם מאפייני נהיגה אוטונומית (כגון תיקון סטייה אקטיבית מנתיב, זחילה בפקקים וכו')
  • לפולו מפרט טכנולוגי בטיחותי מקיף בכל רמות הגימור, הכולל מערכת Travel Assist, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בלימה אוטומטית לחירום, Front Assist ומערכת בקרת סטיה מנתיב
  • מחיר הפולו 95 כ"ס ברמת הגימור Style יעמוד על  115,900 ₪ ומחיר הפולו 110 כ"ס ברמת גימור Style Plus יעמוד על 128,900  ש"ח

תל אביב, ‏יום שלישי 12 אוקטובר 2021

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, החלה בשיווק הדור השישי של הפולו בישראל. הפולו הינו רכב הסופר מיני הנמכר בעולם מאז שנת 1975, עם למעלה מ- 18 מליון כלי רכב שנמכרו עד כה. הפולו החדשה מכוונת להמשך ההצלחה בזכות  קפיצת מדרגה טכנולוגית המוצעת ברכב, עיצוב חד ועדכני וזאת לצד אבזור מקיף בסביבת הנהג ובמערכות הבטיחות. מחיר דגם ה- 95 כ"ס ברמת הגימור Style הינו115,900  ש"ח ומחיר דגם ה- 110 כ"ס ברמת גימור Style Plus יעמוד על 128,900  ש"ח. מחיר אגרת הרישוי יעמוד על 1,520 ₪ (לרמת גימור Style) ו- 1,801 ₪ (לרמת גימור Style Plus)

העיצוב המחודש של הפולו נושא את רוח שפת העיצוב העדכנית של פולקסווגן, בהשראת דגמי "אחיו" מבית הייצור של אימפריית הרכב. הוא כולל פנסי LED קדמיים בטכנולוגיית IQ Light, פנסי LED אחוריים כולל איתות דינמי, חתימת תאורת יום חדשה עם עיצוב ספורטיבי לפגוש הקדמי וכן עיצוב חדש לגריל פנסי ערפל קדמיים ותאורת פניה, תאורת אווירה פנימית במגוון צבעים וחישוקי סגסוגת 15". רמת הגימור Style Plus מציעה גם גג שמש פנורמלי עם הפעלה חשמלית, חלונות אחוריים מושחמים וחישוקי סגסוגת 16".

סביבת הנהג הפנימית של הפולו מתהדרת במערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני 8" ודיבורית BT מובנית, לוח מחוונים דיגיטלי, מערכת App Connect לחיבור טלפון נייד באמצעות Car Play ו-Android Auto וכן טעינה אלחוטית לטלפון הנייד. בנוסף, מאפשרת המערכת שליטה מההגה על מערכת השמע הכוללת 6 רמקולים. בנוסף, מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל-2 איזורים, מצלמה אחורית, מערכת Park Assist לסיוע בחניה אוטומטית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית, מערכת Start & Stop וכן Keyless לכניסה והנעה ללא מפתח (ברמת הגימור Style Plus). לצידם, מושבי Comfort Sport  קדמיים עם תמיכה לגב התחתון, בלם יד, גלגל הגה וידית הילוכים עם ציפוי עור.

המפרט הבטיחותי כולל מערכת Travel Assist, בקרת שיוט אדפטיבית מורחבת עד למהירות של 210 קמ"ש, עם שמירה על מרכז נתיב הנסיעה והתאמת מהירות הנסיעה בהתאם. ויחד איתה מציעה המערכת בקרת שיוט אדפטיבית ACC, מערכת בלימה אוטומטית בעת חירום AEBS, מערכת לניטור מרחק לפנים Front Assist, מערכת בקרת סטיה מנתיב אקטיבית Lane Assist, מערכת זיהוי רכב בשטח מת במעבר נתיב Side Assist, מערכת פרואקטיבית להגנה על הנוסעים, תאורת נהיגת יום LED, 6 כריות אוויר ומערכת Hill Hold למניעת התדרדרות.

2021-10-12T15:00:25+03:00