סדרה 7 של ב.מ.וו. חוגגת 40 שנה

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/סדרה 7 של ב.מ.וו. חוגגת 40 שנה

כתב: רון אקרמן – Ron Akerman

צילומים: יצרן

ב.מ.וו. מציינת 40 שנים לצאתה של סדרה 7 – ספינת הדגל שלה בקטגוריית הסאלון-יוקרה-פאר

לכבוד חגיגות 40 השנים לסדרה 7, מוציאה ב.מ.וו. מהדורה מיוחדת של סדרה 7, שזהו לה הדור ה-6 מאז יצאה לראשונה לכביש בשנת 1977.

הבכורה של מהדורת ה-40 של סדרה 7 תתקיים במסגרת תערוכת המכוניות הבינלאומית בפרנקפורט, באוקטובר השנה.

מהדורת ה-40 תהיה מוגבלת ל-200 מכוניות בלבד מכל דגמי המנועים – 6, 8 ו-12 צילינדרים ובכל סגנונות ההנעה; אחורית, הנעה קבועה לכל 4 הגלגלים – X Drive ואפילו גרסה היברידית פלאג-אין.

ב.מ.וו. תציע את 200 המכוניות ברמת איבזור ופאר גבוהה מאד ובעיצוב אישי לכל רוכש, ע"פ בחירתו, כולל צבע חיצוני ייחודי למהדורה זו בלבד. הגלגלים כולם יהיו בעיצוב ייחודי ובקוטר "20.

גם פנים הרכב יציע שפע של איבזור פאר ברמה הגבוהה ביותר, לפי עיצוב ובחירה אישית של הלקוח. כל הדגמים יכילו חותמת מיוחדת של מהדורת ה-40 על משענות הראש של המושבים, על סף הדלתות ותגית של המהדורה המוגבלת על הדש-בורד.

בהיבט הבטיחותי, תהיה מהדורת ה-40 מאובזרת בכל מגוון תוספות הבטיחות האקטיביות של ב.מ.וו. שיעניקו, למעשה, לרכב, תכונות של נהיגה אוטונומית מלאה, כולל פונקציית חניית עצמית של הרכב מרחוק, ללא הנהג.

הרכב יהיה מצוייד בכל פונקציות האיבזור היוקרתי כולל חלון גג פנורמי ענקי על כל שטח הגג, קונסולה אחורית להפעלת כל מערכות הבידור של הרכב מהמושב האחורי ועוד.

פרטים נוספים על המהדורה המוגבלת של "מהדורת ה-40 של סדרה 7" באתר ב.מ.וו. ובתערוכת פרנקפורט הקרובה.
מחיר משוער לדגם הנ"ל, לא פורסם ואני מניח שתתקשו למצוא אותו בחברות הליסינג או באולם התצוגה של יבואן ב.מ.וו. בישראל, אם-כי ללא ספק ניתן יהיה לפתוח הזמנה, אם תגיעו מספיק מהר למשרדי החברה בישראל.

2017-07-24T05:24:42+03:00