מרצדס C קלאס החדשה

Home/רכב/מרצדס C קלאס החדשה
המון קלאס ל- C קלאס
 
 
ההתרשמות שלי מה-C קלאס החדשה בפרט, ומכוניות מרצדס, כולן, מתחילה בכלל באולם התצוגה של מותג היוקרה הזה.
באולם המצוי בתל אביב, ממש ליד היכל נוקיה, יש אוירה של מדינה אחרת.    מרבית אולמות התצוגה של מכוניות בישראל, לוקות באותה תסמונת; תוציאו את המכוניות מהאולם ולא תדעו באולם של איזה מותג אתם נמצאים.  יותר מכך, תכניסו לאותו אולם בדיוק, מכוניות של המותג הכי מתחרה או הכי שונה מהמכוניות שהוצאתם ממנו ואיש לא ירגיש בהבדל.
אבל לא באולם של מרצדס.
זה מתחיל בדקורציה המהממת והממותגת למשעי, ממשיך בשלל תצוגות של אביזרים, עובר דרך אנשי מכירות, פקידות קבלה ואנשי נסיעות מבחן הלבושים בהידור ממותג מרצדס, מדברים איתך בנימוס וכמעט בלחישה, ממשיך בקפה הסופר-מדוייק המוגש לך אל שולחן אירוח שעליו שלל אלבומי יוקרה ומגזינים של המותג ועוד ועוד.
אין ולא יהיה לך ספק שאתה באולם של מותג יוקרה.  רק האוירה והיחס כבר גורמים לך לרצות להיכנס למינוס של 300,000 ש"ח בבנק ולקנות מרצדס.  גם אם לא ממש התכוונת.
עם כניסתי לאולם, פסע לקראתי אבי בן חיים – אחראי נסיעות המבחן של המותג והחל להרעיף עלי בקול כמעט לוחש וסופר אדיב, שלל הסברים ופינוקים. הרכב האישי שלי הוחנה אחר כבוד בתוך חניית רכבי המבחן שסך המכוניות שניצבו בה, מהמותג מרצדס, מגיע לכמה מיליונים טובים. וכך, לשלושה ימים קצרים בחייה, הרגישה הקיה מג'נטיס שלי איך זה להיות "מעושרת".
אל רחבת מסירת המכוניות הביאו לי אותה. כסופה בגוון כהה, מבריקה מניקיון ומעוצבת למשעי.
במבט אחד מהיר, ניתן לטעות בה ולחשוב שהיא ה-S קלאס החדשה שעברה מסלול כומתה ודיאטה קשה.
זו היא ה-C קלאס החדשה.
2017-04-14T09:28:23+03:00