מזראטי גרקאלה – עכשיו בישראל

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/מזראטי גרקאלה – עכשיו בישראל

מזראטי גרקאלה מציגה ורסטיליות, אלגנטיות וחדשנות תוך שהיא מבטיחה שילוב של ביצועים, נוחות ובטיחות בכל עת

סמלת, יבואנית מזראטי בישראל משיקה את מזראטי גרקאלה בישראל

סמלת מתחילה בשיווק הרשמי של מזראטי גרקאלה, ה-SUV החדש מבית מותג רכבי היוקרה האיטלקי.

הגראקלה מובילה בתחומה במונחי המרחב הפנימי, נוחות הנהיגה, השליטה, ההאצה, מהירות מרבית, איכות הסאונד ושימוש נרחב בחומרים שונים דוגמת עץ, סיבי פחמן ועור.

העיצוב של הגרקאלה מגלם את הסמל החזותי החדש של מזראטי אשר מבחין בין כל מודל חדש מאז ה-MC20. מקדימה, ה-SUV מציגה גריל נמוך ואימתני. הפרופיל בולט בניגודיות שבין טוהר וטכניקה עם עיצוב זורם המציג צורות ויזואליות ורכיבים טכניים המודגשים באמצעות שימוש בסיבי פחמן (בטרופאו). בחלק האחורי, פנסי הבומרנג מעוצבים בהשראת מכונית הספורט האייקונית מבית מזראטי, ה-Giugiaro 3200 GT ומותקנים בקו טרפזי שמודגש עוד יותר באפקט הקופה של התא והגימור שמדמה מכונית ספורט.

לראשונה בתוך תא הנהג, לוח השעונים הוא דיגיטלי ומעניק חווית נוחות ושירות מקסימלית הכוללת בקרה קולית מתקדמת. הטכנולוגיה נשלטת מהמסך המרכזי והגדול, "12.3, הגדול ביותר שהותקן במזראטי, ובאמצעות מסך נוסף של "8.8 לבקרות נוספות. כל חווית המולטימדיה נתמכת על ידי מערכת Maserati Intelligent Assistant (MIA) מערכת הבידור המתקדמת מבית מזראטי ומערכת מזראטי קונקט.

הגרקאלה משווקת בשלוש רמות גימור שונות:

  • GT – בעלת מנוע 4צילינדרים בנפח 2 ליטר עם טכנולוגיית תגבור חשמלי 48V עם הספק של 300 כ"ס.
  • Modena– בעלת מנוע 4צילינדרים בנפח 2 ליטר עם טכנולוגיית תגבור חשמלי 48V עם הספק של 330 כ"ס.
  • Trofeo– בעלת מנוע הNETTUNO של מזראטי בתצורת V6 ונפח 3.0 ליטרים המייצר 530 כ"ס.

במועד ההשקה, ניתן להשיג את הגרקאלה גם בגרסת PrimaSerie Launch  מהדורה מוגבלת המציגה עיצוב פנים ותוכן טכנולוגי בלעדי לרמת הגימור GT.

רמת גימורGTModenaTrofeo
מחירון570,000 ₪680,000 ₪950,000 ₪
אבזור ייחודי כסטנדרטחישוק 20" וקליפר בצבע גג פנורמי עיצוב חיצוני בגימור כרום חלונות כהים מאחור תא מטען חשמלי וחיישן רגל מושבי עור חשמליים חימום למושבים הקדמיים חיישני חנייה ומצלמת רברס לוח שעונים דיגיטלי 12.3" מסך מדיה מרכזי 12.3" מסך נוחות 8.8" ושעון דיגיטלי אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו גימור עץ פנימי ותאורת אווירה משטח טעינה אלחוטי בקרת אקלים 2 אזורים בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית שיוט בפקקים בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל מערכת התראה על שטחים מתים מערכת התראה אקטיבית על סטייה מנתיב מערכת התראה על עייפות הנהג פנסי MATRIX LED אדפטיביים מפתח לביש Wearable Key    חישוק 21" וקליפר בצבע גג פנורמי עיצוב חיצוני בגימור שחור חלונות כהים מאחור תא מטען חשמלי וחיישן רגל מושבי עור ספורטיביים חשמליים עם 14 כיוונים חבילת עור מלא ותפירה ייחודית חימום למושבים הקדמיים חיישני חנייה ומצלמות 360 לוח שעונים דיגיטלי 12.3" מסך מדיה מרכזי 12.3" מסך נוחות 8.8" ושעון דיגיטלי אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו גימור עץ פנימי ותאורת אווירה משטח טעינה אלחוטי תצוגת Head-Up Display בקרת אקלים 3 אזורים בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית שיוט בפקקים בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל מערכת שיוט חכמה עם שמירת מהירות מערכת בטיחות אקטיביות (התערבות בהגה) מערכת התראה על שטחים מתים מערכת התראה אקטיבית על סטייה מנתיב מערכת התראה על התנגשות בצמתים מערכת התראה על עייפות הנהג מערכת לזיהוי תמרורים פנסי MATRIX LED אדפטיביים מפתח לביש Wearable Key דיפרנציאל אחורי מכני מוגבל החלקה מתלים אדפטיבייםחישוק 21" וקליפר בצבע גג פנורמי עיצוב חיצוני בגימור שחור וסיבי פחמן חלונות כהים מאחור תא מטען חשמלי וחיישן רגל מושבי עור ספורטיביים חשמליים עם 14 כיוונים חבילת עור מלא ותפירה ייחודית חימום למושבים הקדמיים חיישני חנייה ומצלמות 360 לוח שעונים דיגיטלי 12.3" מסך מדיה מרכזי 12.3" מסך נוחות 8.8" ושעון דיגיטלי אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו גימור סיבי פחמן פנימי ותאורת אווירה משטח טעינה אלחוטי תצוגת Head-Up Display בקרת אקלים 3 אזורים בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית שיוט בפקקים בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל מערכת שיוט חכמה עם שמירת מהירות מערכת בטיחות אקטיביות (התערבות בהגה) מערכת התראה על שטחים מתים מערכת התראה אקטיבית על סטייה מנתיב מערכת התראה על התנגשות בצמתים מערכת התראה על עייפות הנהג מערכת לזיהוי תמרורים פנסי MATRIX LED אדפטיביים מפתח לביש Wearable Key דיפרנציאל אחורי אלקטרוני מוגבל החלקה מתלים אדפטיביים מתלי אוויר
2022-08-29T10:17:53+03:00