מהפכת הליסינג השיתופי של CAR2GO

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/מהפכת הליסינג השיתופי של CAR2GO

רון אקרמן – Ron Akerman

בשנות ה-70' היה שיר של אורי זוהר שאמר "הראש היהודי ממציא לנו פטנטים…"  ואכן, המיזם הבא הוא פטנט ישראלי גאוני שלדעתי עוד יאמרו עליו בעולם "פשיייי, איך לא חשבו על זה קודם?"

מהפיכה בעולם הרכב השיתופי ובענף הליסינג בישראל

חברת הרכב השיתופי CAR2GO מקבוצת שגריר מרחיבה את סל הפתרונות בעולם שיתוף הרכבים ומשיקה לראשונה בעולם – ליסינג שיתופי!

 MYCAR2GO

 שירות מהפכני המאפשר ללקוחות לבצע עסקת ליסיניג תפעולי פרטי,

עם שינוי אחד ענק! בכל עת שהלקוחות אינם זקוקים לרכב הם יוכלו לשתף אותו עם מנוייCAR2GO , ולקזז את עלות הליסינג החודשית שלהם בצורה משמעותית!

ניתן לקבל עד 100% מעלות חשבונית הליסינג החודשית באם רכבם משותף ומושכר ע"י מנויי CAR2GO!  

המשמעות – פוטנציאל של הפחתה משמעותית בעבור התשלום החודשי על הרכב!

הפיילוט יחל בתל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, הרצליה, רעננה וירושלים ובהמשך יתרחב לכל הארץ.

 

במסגרת מיזם הליסינג השיתופי יוצעו ללקוחות מגוון רכבים: טויוטה קורולה, ניסאן מיקרה, קיה ריו, קיה ספורטאג', טויוטה CHR, טויוטה יאריס, טויוטה אייגו ויונדאי I25

גיל לייזר מנכ"ל CAR2GO: "אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפיכת הרכב השיתופי בארץ ובעולם ולהביא שוב בשורה חדשנית לצרכנים ולענף התחבורה ע"פ נתוני משרד התחבורה כל שנה מתווספים 300 אלף רכבים שסותמים את כבישי הארץ.  תחבורה ציבורית ראויה בכלל ותחבורה שיתופית בפרט הינם הפתרון היחיד להפחית את כמות הרכבים על הכביש באמצעות מיקסום השימוש בכל רכב.

גיל לייזר – מנכ"ל CAR2GO

כיום, ההוצאה על רכב פרטי היא ההוצאה הכי לא כלכלית למשפחה. אנשים משלמים כל כך הרבה כסף על רכב שבממוצע נוסעים בו שעה ביום בלבד. אנחנו משתפים את הבתים שלנו בAIRBNB –, אנו חולקים חללים משותפים בעבודה, אז למה לא לשתף את הרכב שעומד למעלה מ- 90% מהזמן עם עוד אנשים?

הליסינג השיתופי, ייתן מענה לקהל שלא מוכן לוותר על רכב פרטי מחד, ומאידך רואה בחשיבות הכלכלה השיתופית בעולם הרכב, כורח המציאות.

אנו פונים לקהל משתמשים זה עם שירות MYCAR2GO המעניק לו חווית רכב פרטי ולצד זה מאפשרת לשתף ולקזז את הוצאות הרכב באופן משמעותי

CAR2GO יצרה קהילה של 20 אלף חברים שמשתמשים בתחבורה שיתופית ביחס של 35 משתמשים בממוצע על כל רכב ובאמצעותם הצלחנו להוריד כמות נכבדת של רכבים מהכביש".

חברת CAR2GO מקבוצת שגריר, שהביאה את בשורת הרכב השיתופי לפני למעלה מעשור ותרמה להתפתחות התחבורה השיתופית בארץ ובעולם, השיקה היום מוצר חדשני, לראשונה בעולם, – MYCAR2GO  ליסינג שיתופי! שיאפשר ללקוחות עם חניה פרטית (בבית או בעבודה), לשתף את הרכב שלהם בזמן שאינם משתמשים בו – בזמן שהרכב נמצא בחניון ללא שימוש, בעת חופשה בחו"ל, בסופ"ש, כאשר יש למעלה מרכב אחד בבית, בלילה או בכל זמן פנוי אחר שהרכב נמצא בחניה ולא זז.

 

בפועל, לקוחות MYCAR2GO  ששיתפו את רכבם, יוכלו לקזז את העלות החודשית עבור הליסינג שלהם ולצמצמם משמעותית את הוצאות הרכב הקבועות בכל חודש.

כיום השכרה שיתופית בין אנשים פרטיים אינה חוקית בישראל. MYCAR2GO  הינו מיזם חוקי לחלוטין, שכן ההשכרה (שיתוף) אינה מתבצעת על ידי הפרט אלא באמצעות חברת CAR2GO.

אז איך זה עובד?

בזמן שהרכב לא בשימוש וזמין לשימוש, לקוחות MYCAR2GO יכולים להיכנס לממשק השיתוף הייעודי ולשתף את הרכב. באותה עת, הרכב יצטרף אל  מלאי הרכבים הזמינים להשכרה של CAR2GO ויוצע לשימוש לאלפי לקוחות החברה. רכבי MYCAR2GO, יהיו בעצם חלק מצי הרכבים של שירות CAR2GO.

פתיחת הרכב תעשה באמצעות הכרטיס החכם או הסמארטפון.

עלות ההשכרה למנויים של רכבי MYCAR2GO תהה זהה לעלות השכרה בשירות CAR2GO.

בשלב הראשון יוצעו ללקוחות מגוון דגמים של ניסאן, יונדאי, קיה וטויוטה המותאמים למגוון צרכים. בהמשך יגדל היצע הרכבים.

רשימת הרכבים המלאה :

ניסןא מיקרה

יונדאי I-25

קיה ריו

קיה ספורטג'

טויוטה אייגו X-PLA, יאריס סול, קורולה סאן ו- CHR

 

כאמור, שירות MYCAR2GO, מאפשר ללקוחות להוזיל את החשבונית החודשית באמצעות שיתוף הרכב, ככל שישתפו יותר, ורכבם יושכר ע"י מנויי שירות CAR2GO, כך תופחת עלות החשבונית החודשית. העלות משתנה בהתאם לסוג הרכב ולמספר שעות השיתוף.

 

 

 

 

2018-06-26T12:43:41+03:00