לשתות קפה בסטייל. בבית או במשרד

Home/אביזרים, אירוח ומלונות, בילוי, לייפסטייל, עמוד הבית/לשתות קפה בסטייל. בבית או במשרד

רון אקרמן – Ron Akerman – ינואר 2020

אני אוהב מאד לשתות קפה. אני ממש ממש אוהב גאדג'טים. וכשאפשר לשלב את שניהם עם יוקרה וסטייל, אז בכלל טוב.

סימנס, מותג מוצרי החשמל מהמובילים בשוק, משיקה בישראל את סדרת מכונות הקפה EQ500 החדשה לשנת 2020. הסדרה כוללת שתי מכונות קפה חדשניות, אחת בצבע אפור מטאלי/שחור ולראשונה, מכונת קפה עם חזית בצבע לבן/נירוסטה. הסדרה כוללת לחצני מגע ומסך TFT צבעוני, טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת להכין שתי כוסות קפוצ'ינו בו-זמנית בלחיצת כפתור אחת, מערכת ניקוי אוטומטית ומשטח ייעודי לחימום כוסות

BSH היבואנית הרשמית של המותג סימנס, משיקה לראשונה בישראל את סדרת מכונות הקפה החדשה- EQ500. הסדרה כוללת שתי מכונות: TP507R04- המגיעה בצבע אפור מטאלי/שחור עם צינורית להקצפת חלב, ודגםTQ507R02 – המגיע בצבע לבן/נירוסטה עם מיכל חלב אינטגרלי ונוח לשימוש. המכונות החדשניות חוסכות זמן רב עבור המשתמש ובמיוחד כשיש אורחים, בכך שהן מאפשרות להכין בו-זמנית שני משקאות קפה עם חלב בלחיצת כפתור אחת. שתי המכונות כוללות מטחנת קפה קראמית איכותית ומערכת חליטה ייחודית ומדויקת, למיצוי אופטימלי של הארומה מפולי הקפה, הממקסמות את הטעם וההנאה בכל משקה. בנוסף, המכונות מאפשרות טחינה וחליטה כפולה של פולי הקפה, בשילוב לחץ מים של 15 בר, כך ניתן ליהנות מקפה חזק במיוחד במרירות מופחתת.

המכונות חסכוניות בחשמל, קלות ופשוטות לשימוש ומצוידות בשלל חידושים ופיתוחים טכנולוגיים. כיתוב וסמלים קלים להבנה על התצוגה, המבטיחים פעולה מהירה בלחיצת כפתור אחת וממשק הפעלה המאפשר בחירה בין 5 עוצמות קפה שונות. בנוסף, המכונה מצוידת במשטח חימום ייעודי עבור כוסות קפה – טכנולוגיה ייחודית שמוסיפה להשלמת החוויה.

כמו כן, הסדרה כוללת מגוון רחב של טכנולוגיות המצויות בדרך כלל רק בסדרות הגבוהות והיקרות של המותג, למשל: ניקוי אוטומטי באדים של מערכת החלב בתום כל פעולה, להבטחת הטעם וההיגיינה, לחצני מגע ומסך TFT צבעוני, עם תצוגה מרהיבה ומגוונת של משקאות הקפה, פתח ייעודי לקפה טחון מראש ומיכל מים גדול הכולל פילטר בריטה. המחיר המומלץ לצרכן הוא החל מ- 5,590 ₪.

2020-01-26T10:41:39+02:00