לטפס על הר היוקרה Mont Blanc

Home/לייפסטייל/שעונים/לטפס על הר היוקרה Mont Blanc

המון בלאן מככב בסרטים רבים.

ההר, שהוא למעשה סלע ענק מכוסה שלג, הנמצא על גבול שווייץ-צרפת, נחשב מזה שנים רבות כאתר תיירות חורף סופר-יוקרתי..

פירוש השם הוא "הר לבן" וזה לא פלא.

לכן לא ייפלא שהשם הזה נבחר לייצג את אחד ממותגי היוקרה הנחשקים ביותר בתחום העטים בכלל והעטים הנובעים בפרט ובתחום שעוני היוקרה.

מותג היוקרה MONTBLANC (מונבלאן) משיק מהדורת שעונים מיוחדת שעוצבה בהשראת האמירה הפילוסופית:CarpeDiem ("נצל את היום", בלטינית)

רובנו שואלים את עצמינו מדי פעם לפעם את השאלה: כיצד מנצלים את האוצר היקר ביותר שלנו: הזמן החולף, שלא ניתן להשיב. בהשראת האמירה הפילוסופית "CARPE DIEM" שטבע המשורר הרומי העתיק הורטיוס, לפיה יש לנצל את היום ולחיות את הרגע, מעצבי מותג היוקרה מציגים מהדורת שעונים בסגנון קלאסי מתוך קולקציית STAR המוכרת.

במהדורה החדשה ארבעה דגמי שעונים אוטומאטיים או בעלי מנגנון כרונוגרף, אשר עוצבו לא רק ככלי להצגת ולמדידת זמן, אלא גם כפריט עיצובי שממחיש את ערכו היקר של הזמן. המשותף להם הוא עיצוב נקי ואל-זמני, ומחוג שניות אדום, צר וארוך במיוחד, כתזכורת לכך שהזמן עובר וחיינו מתרחשים כאן ועכשיו; העבר נגמר ואת העתיד איננו יכולים לחזות.

השעונים עשויים פלדת אל-חלד ומתהדרים בבית שעון קלאסי ועגול, בספרות רומיות וברצועות עור תנין בצבע שחור או ברצועות מתכתיות מפלדת אל-חלד. חלקם מציגים, מעבר לשעה המדויקת, גם quantième- לוח שנה מלא (תאריך, יום בשבוע, חודש והזמן ביום או בלילה) על גבי חוגה קלאסית ואלגנטית בקוטר של 39-42 מ"מ. התאריך מוצג על-ידי מחוג צר ואדום אשר בסופו שולב מעין סהר, המצביע על התאריך הנכון במעגל החיצוני של בית השעון.

מחיר: החל מ-18,055 ש"ח

**********

שעון הכרונו קלאסיקChrono Classic 1/100  החדש

אני אוהב שעונים.

יש לי בבית מעל 30 שעונים שונים ואני מחליף ביניהם לעיתים פעמיים בשבוע.

נכון, יש "שעון" גם בסלולרי, אז בשביל מה צריך שעון על היד??

כי שעון הפך מזמן כבר לתכשיט ואביזר אופנה ולא רק מכשיר פונקציונאלי להוריית השעה.

רב המכר של חברת Switzerland  VICTORINOX SWISS ARMY,שעון הכרונו קלאסיק, המהווה בבואה של האולר השוויצרי עליו הוא מבוסס, ממשיך להתפתח, אך נותר נאמן לצופן הגנטי שלו. השעון החדש, שעון הכרונו קלאסיקChrono Classic 1/100  עבר טרנספורמציה רדיקלית שאירעה בלב ליבו של השעון, ובאופן הביצוע של הפונקציות הרבות שבו. מודרני, חדשני, משוכלל וקל לשימוש, שעון הכרונו קלאסיק הוא כעת בעל שלושה מימדים.

משעון עצר המדייק למאית השנייה ללוח שנה נצחי

זהו שעון קלאסי המוקדש לקריאה של שעות ודקות, שהוא גם שעון עצר המדייק למאית השנייה. המעבר ממצב אחד למשנהו מבוצע בפשטות ע"י לחיצה כפולה על כתר השעון.

לוח השנה הנצחי של הכרונו קלאסיק מתאפס אוטומטית בסוף כל חודש, גם בחודשים של שנה מעוברת. ע"י לחיצה כפולה על "הכתר", השעון הקלאסי הופך לשעון עצר מדויק עד למאית השניה. להפעלת שעון העצר יש ללחוץ על הכפתור הממוקם בשעה 2, המחוג המרכזי האדום סופר את השניות, בזמן ששני המחוגים האחרים סופרים את הדקות והשעות.

המיומנות הטכנית המרשימה של הכרונו קלאסיק לא עוצרת פה, ניתן לחזור למצב שעון רגיל בזמן שהסטופר עדיין פועל, כל זאת – בלחיצה פשוטה אחת! גאוני, אך פשוט.

מיומנות מרשימה זו אפשרית הודות למנגנון הקוורץ השוויצרי של השעון. מנגנון זה מיוצר ע"י חברת "סופרוד" הותיקה עימה עבדה ויקטורינוקס בשיתוף פעולה הדוק על פיתוח השעון.

שעון הכרונו קלאסיק Chrono Classic 1/100 החדש מגיע בארבעה דגמים מהודרים חדשים-

 • "אפור כהה" (Black Ice PVD-treated)- עם רצועת עור שחורה או רצועת מתכת.
 • "חום שמפניה" (gold PVD)- עם רצועת עור חומה או רצועת מתכת.

למיקרוסייט החדשני של הכרונו קלאסיק- http://chronoclassic.victorinox.com/experience/?load=true

מאפייני השעון:

 • שעון שוויצרי, אחריות יצרן מקורי 3 שנים
 • קוטר השעון 41 מ"מ
 • זכוכית השעון היא זכוכית ספיר קריסטל עמידה לשריטות
 • זכוכית השעון בעלת ציפוי אנטי-רפלקטי בעל שלוש שכבות
 • שעון עמיד במים עד ל-100 מטר
 • גוף השעון והתחתית עשויים פלדת אל חלד
 • מנגנון קוורץ שוויצרי SOP FM13D, תוצרת SOPROD
 • רצועת המתכת עשויה פלדת אל חלד
 • פונקציות השעון- שעות, דקות, שניות, טכומטר על מסגרת השעון, כרונוגרף (המציג מספרית את מאית השניה) ותאריך המוצג בגדול
 • לוח שנה נצחי המתעדכן אוטומטית בסוף כל חודש עד לשנת 2099

את שעון הכרונו קלאסיקChrono Classic 1/100  החדש, ניתן להשיג בחנות היבואן אל.אס דיזינגוף סנטר קומה 3 (03-5280831), ובחנויות הנבחרות ברחבי הארץ.

 

מחיר השעון:  רצועת עור- 4540 ש"ח, רצועת מתכת- 4925 ש"ח

2017-04-14T06:49:07+03:00