לובינסקי משיקה את DS3 CROSSBACK E TENSE החשמלית

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/לובינסקי משיקה את DS3 CROSSBACK E TENSE החשמלית

רון אקרמן – ron akerman – פברואר 2021

קצת מעל 300 ק"מ טווח, קצת מתחת ל-200 אלף ש"ח מחיר ויש לכם יוקרה חשמלית, עם פינס צרפתי, עבור הנסיעות שלכם בתנועה המזדחלת של ישראל

·         החלה מכירת DS3 CROSSBACK E-TENSE החדש בישראל בגרסת BEV – חשמלית 100%

·         ה- DS3 CROSSBACK E-TENSEמגדיר אמת מידה חדשה בקבוצת רכבי הפנאי (Premium B-SUV) החשמליים, עם עיצוב חוץ ייחודי ופנים יוקרתי, נוחות נסיעה יוצאת דופן, טכנולוגיה חדשנית, בטיחות אקטיבית מתקדמת ואבזור עשיר במיוחד

·         DS3 CROSSBACK E-TENSE מצויד במנוע חשמלי המפיק 136 כ"ס ו-26.5 קג"מ

·         סוללת הרכב בקיבולת של 50 קוט"ש, מעניקה טווח נסיעה של 317 ק"מ (לפי תקן WLTP המחמיר) בין טעינות

·         הרכב מצויד במטען פנימי תלת פאזי OBC (On Board charger) של 11 Kw AC וביכולת טעינה מהירה בהספק של עד 100 קוט"ש מעמדת DC .

·         DS3 CROSSBACK E-TENSE מציע מפרט בטיחות מלא אשר יכלול 6 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירת מיקום בנתיב ופונקציית זחילה בפקקים, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת התרעה על תשומת לב הנהג, מערכת בלימת חירום אקטיבית הפעילה עד 140 קמ"ש, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים, מערכת אקטיבית לזיהוי רכב בשטח המת של המראות עם תיקוני היגוי ועוד בזכות כל אלו, הרכב מתהדר בציון בטיחות גבוה – 7

·         DS3 CROSSBACK E-TENSE ברמת אבזורGRAND CHIC RIVOLI  – 198,990 שקל

·         DS3 CROSSBACK E-TENSE יימכר עם אחריות מלאה ל-3 שנים או 100,000 ק"מ לרכב ו-8 שנים או 160,000 ק"מ אחריות לסוללה

חברת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG בישראל, משיקה את DS 3 CROSSBACK החדש בגרסתו החשמלית – E-TENSE. ה- DS 3 CROSSBACK E-TENSE הוא רכב פנאי יוקרתי חדש בפלח ה-B-SUV פרמיום בישראל, הוא הדגם הראשון במותג DS המציע הינע חשמלי מלא ומהווה שלב חשוב מאוד בהמשך הרחבת ההיצע ל-DS בשנים הקרובות. רכב זה מביא לידי ביטוי את כל עקרונות DS כמותג יוקרה: חדשנות אמיצה, טכנולוגיה פורצת דרך, סגנון ייחודי וחוויית שימוש ייחודית של הלקוחות. DS3 CROSSBACK E-TENSE יצטרף אל ה-DS7 CROSSBACK E-TENSE ההיברידי הנטען ויהווה צעד נוסף לחיזוק מעמדה של לובינסקי כמובילה בתחום הרכב החשמלי בישראל.

DS3 CROSSBACK E-TENSE החדש מבוסס על פלטפורמת CMP (Common Modular Platform). אורכו עומד על 411.8 ס"מ, רוחבו 180.2 ס"מ, גובהו 153.4 ס"מ, בסיס הגלגלים נפרש על פני 255.8 ס"מ ונפחו של תא המטען עומד על 350 ליטר גם בגרסה החשמלית, בזכות העובדה שסוללת הרכב ממוקמת בתחתית רצפת הרכב לשיפור מרכז הכובד וחלוקת המשקל, ולכן אין לה כל השפעה על המרחב בתא הנוסעים. 

DS3 CROSSBACK E-TENSE נעזר בעיצוב ייחודי, נוחות נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, חומרים יוקרתיים וטכנולוגיה חדשנית, במטרה לבלוט, לפרוץ דרך ולהעלות את הרף בעולם הפרמיום. רכב זה, מציע חוויה חדשה לגמרי בעולם הרכב החשמלי והוא תוכנן לענות על כל צרכי לקוחותיו אשר מעוניינים מחד לשמור על ממדים קומפקטיים ומאידך, לשמור על רמה גבוהה של פאר ואבזור מפנק. חובבי עיצוב יעריכו את העיצוב המפוסל והייחודי ותא הנוסעים היוקרתי המציג ירידה קפדנית לקטנים שבפרטים. טכנולוגיית הינע חשמלי מתקדמת מעניקה ללקוחות ה- DS 3 CROSSBACK ETENSE חוויית נסיעה שמאופיינת בזריזות, חרישיות ידידותיות לסביבה, נוחות, תחושת רוגע והנאה.

אלגנטי ומתקדם

ה- DS 3 CROSSBACK E-TENSEעוצב להיות ייחודי בהופעתו בנוף המוטורי העולמי. במבט מהצד ומאחור, קל מאוד להבחין בפרופורציות המושלמות שלו. עם אורך קומפקטי (411.8 ס"מ), חישוקים גדולים ומרווח גחון נדיב הוא ניצב על הכביש בהופעה כוחנית בולטת. חזיתו יוצרת חיבור מידי לאח הגדול, ה- DS 7 CROSSBACKעם גריל המעוינים היוקרתי, יחידות תאורת ה'לד' ופנסי ה-DS MATRIX LED VISION המתקדמים ומכסה המנוע הארוך. ההקפדה על השלמות עד הקטן שבפריטים הפך לחלק מה-DNA של DS וגם ב- DS 3 CROSSBACK E-TENSE ניתן להבחין בכך עם המעטפת החלקה לגמרי במרכב הרכב, שבה פסי מים נסתרים, ידיות דלתות נסתרות אשר יוצאות ממקומן באופן אוטומטי, גג חלק ללא אנטנה, צביעה שונה לגג הרכב וכן קורת B עם סנפיר הכריש הייחודי.

ידיות הדלתות החלקות תורמות מאוד לאלגנטיות והמודרניות של הרכב. עיקרון הפעולה של טכנולוגיה זו פשוט מאוד – ידיות הדלתות הופכות לזמינות עבור נוסעי הרכב רק כאשר הם צריכים אותן ובשאר הזמן, הן מקופלות לתוך מרכב הרכב. כאשר מתקרבים עם מפתח הרכב למרחק של 1.5 מטרים מהרכב, נעילת הדלתות משתחררת וידיות הדלתות נפתחות אוטומטית. לאחר סגירת הדלתות, הידיות מתקפלות חזרה למקומן ליצירת משטח אחיד וחלק.

תא נוסעים

פיסולו האלגנטי והייחודי של הדשבורד של DS 3 CROSSBACK E-TENSE ממשיך את הקו הייחודי שיצר ה- DS 7 CROSSBACK עם תפירת היהלומים, החומרים האיכותיים והרכים. בין הנוסעים מלפנים נמצאת קונסולה מרכזית רחבה שעליה ידית ההילוכים המעוצבת, מתג בלם החניה החשמלי וכן משטח הטענה לטלפון החכם (למכשירים תומכים), מחזיקי כוסות ומשענת יד ארוכה ונעימה.

ישיבה בתא הנוסעים של DS 3 CROSSBACK E-TENSE מלווה בחוויה חושית מרגיעה ומפנקת כפי שמצופה לפגוש מכלי רכב בשוק הפרמיום. הנוחות מתחילה כמובן במושבים ושני המושבים הקדמיים עטופים בעור משולב עם בד ומספוגים רבים ברמות דחיסות שונה כדי לספק נקודות מגע רבות ככל הניתן עם גוף היושבים בהם ולהציע תמיכה ונוחות מושלמים ללא תלות במשך הנסיעה. תא הנוסעים המרווח של ה- DS 3 CROSSBACK E-TENSE מציע שפע של תאי אחסון גדולים, נגישים ושימושיים, משום במהלך תכנון הרכב, DS הגדירו שעל סביבת המחיה להיות לא רק יוקרתית ונוחה, אלא גם ידידותית ושימושית מאוד עבור כל נוסעי הרכב. תשומת לב קפדנית מאוד ניתנה לתכנון הנוחות בתא הנוסעים, כאילו היה סלון ביתי, עם נגישות לכל אזור, מרחב מחיה נדיב ובידוד רעשים משובח.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE לוקח צעד נוסף קדימה גם בכל הקשור לטכנולוגיה, עם לוח מחוונים בגודל 7 אינץ' בעל תצוגה דיגיטאלית צבעונית מלאה, עם מגוון אפשרויות לבחירה וכן עם מסך מגע 10.3 אינץ' במרכז הדשבורד, דרכו מופעלות חלק גדול ממערכות הרכב והמולטימדיה.

גם בידוד הרעשים זכה לתשומת לב משמעותית ובמיוחד בגרסה החשמלית מתוך המטרה ליצור סביבת מחיה חרישית ומבודדת עבור נוסעי הרכב. לשם כך, נעשה שימוש נרחב מאוד בחומרי בידוד בכל מעטפת הרכב, במתכות עבות בקורות הדלתות, בחלונות מעובים ובשמשה קדמית אקוסטית.

נוח, שקט וחזק

מתלי DS 3 CROSSBACK E-TENSE החדש עברו כיול ייעודי אשר שומר על איכויות נסיעה גבוהות והנאה מהנהיגה. מיקום הסוללה בתחתית רצפת הרכב יוצר מרכז כובד נמוך מאוד יחד עם חלוקת משקל אופטימלית, ה- DS 3 CROSSBACK E-TENSE מציע חוויית נהיגה מאוזנת, חרישית, נוחה ומהנה.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE מצויד במנוע המספק 136 כ"ס ו-26.5 קג"מ הזמין כבר מסל"ד אפסי ומלבד נסיעה חרישית, חלקה ונטולת זיהום (קבוצה 1), גרסה זו תאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 9.0 שניות והמהירות המרבית מוגבלת ל-150 קמ"ש. לרשות הנוהגים עומדים שלושה מצבי נהיגה לבחירה – Eco, Normal, Sport המשפיעים על תפוקת הכוח במנוע ומאפייני נהיגה אחרים לשיפור החוויה. בעזרת סוללה בקיבולת של 50 קוט"ש, מסוגל ה- DS 3 CROSSBACK E-TENSE לגמוא 317 ק"מ בין טעינות לפי תקן WLTP המחמיר והטעינה (בעזרת מטען פנימי תלת פזי, המאפשר טעינה בהספק של 11 קוט"ש) יכולה להתבצע הן משקע חשמל ביתי (מוד 2) ממצב ריק למלא תוך 22.7 שעות, מעמדות טעינה AC תלת פאזית 16A ביתיות וציבוריות תוך כ-5 שעות ומעמדה מהירה DC בהספק של עד 100 קוט"ש שתביא את הרכב ממצב ריק ל-80 אחוז תוך כ-25 דקות. 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE מצויד במערכת ניהול תרמי מתוחכמת, המאפשרת לחמם ולקרר את רכיבי המתח הגבוה ברכב ואת תא הנוסעים על ידי ניצול מיטבי של האנרגיה, כמו למשל שימוש במערכת המיזוג לקירור הסוללה, שימוש בטכנולוגיית HEAT PUMP לחימום תא הנוסעים ולחימום הסוללה ועוד. מערכת יעילה זו תורמת להוספת כ-50 ק"מ לטווח הנסיעה של הרכב בין טעינות. סוללת הרכב מצוידת גם במערכת קירור נוזל נפרדת המאפשרת ניהול יעיל של הסוללה.

בטיחות ואבזור

DS 3 CROSSBACK E-TENSE החדש מוצע ברמת אבזור GRAND CHIC RIVOLI עשירה במיוחד, בטח שביחס לכלי הרכב המתחרים בקבוצתו ואפילו ביחס לקטגוריות גבוהות יותר. רמת אבזור זו כוללת מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת אקטיבית לזיהוי והתרעה על הימצאות רכב בשטח המת של שדה הראיה, מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים ושלטים הכוללת אימוץ חכם של המהירות המותרת, מערכת סיוע לנהיגה בכביש מהיר, מערכת בלימת חירום אקטיבית עד 140 קמ"ש הכוללת זיהוי הולכי רגל, דו-גלגלי ואופניים, ביום ובלילה, בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית זחילה בפקקים, מערכת לשמירת מיקום בנתיב בזמן שימוש בבקרת השיוט האדפטיבית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, בקרת ערנות ותשומת לב נהג, 6 כריות אוויר, עוגני איזופיקס ועוד.

בנוסף לכך, DS 3 CROSSBACK E-TENSE מציעה בהתאם גם רשימת אביזרי נוחות ארוכה במיוחד שעיקריה ספי דלתות בגימור כרום, מגבים קדמיים אוטומטיים, מראות צד בגימור מבריק, חישוקי 18 אינץ' ייחודיים, מראות צד מתקפלות חשמלית עם תאורת ספוט לקרקע, יחידות תאורה אקטיבית DS MATRIX LED VISION, חלונות אחוריים כהים, בקרת אקלים אלקטרונית עם מסנן פחם פעיל, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 7 אינץ', תצוגה עילית, מצלמת חניה אחורית עם תצוגת 180 מעלות, מערכת שמע מקורית עם ממשקי Apple CarPlay ו-AndroidAuto (למכשירים תומכים), צג מגע מרכזי בגודל 10.3 אינץ', טעינה אלחוטית לסמרטפון (למכשירים תומכים), בלם חניה חשמלי חכם, כניסה והתנעה ללא מפתח ועוד.

אחריות:

      DS 3 CROSSBACK E-TENSE יימכר עם אחריות מלאה ל-3 שנים או 100,000 ק"מ לרכב וכן 8 שנים או 160,000 ק"מ לסוללה.

מחיר:

·         DS 3 CROSSBACK E-TENSE ברמת אבזור GRAND CHIC RIVOLI – 198,990 שקל

2021-02-11T07:59:10+02:00