הושקה יגואר F-Pace החדשה – בקרוב בישראל

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/הושקה יגואר F-Pace החדשה – בקרוב בישראל

יגואר -לנד רובר הציגה אתמול את יגואר F- PACE  הכל חדשה עם הנעה היברידית בחשיפה בינלאומית ראשונה. הדגם צפוי להגיע לישראל ברבעון הראשון של 2021.

זהו הדור השני והחשוב של יגואר F PACE , רכב הכביש – שטח הראשון, והחשוב במשפחת יגואר בעיצוב חיצוני חדש ומתקדם מעצים עוד יותר את הנוכחות החזקה והעוצמתית של יגואר F-PACE

קו עיצוב פנימי חדש לחלוטין הכולל אבזור מתקדם, חומרים יוקרתיים ואיכותיים ,טכנולוגיה חדישה במטרה לייצר תא נוסעים חוויתי  בו הנהג נמצא במרכז החוויה.

יגואר F- PACE החדשה תגיע במגוון מנועים וביניהם הנעה היברידית מתקדמת לנהיגה מתקדמת וירוקה יותר

מורשת יגואר מתפארת בעיצוב אלגנטי וביצועים עוצרי נשימה כבר 80 שנים. משפחת יגואר כוללת את משפחת רכבי הסאלון; XE,XF  ו- XJ עטורי הפרסים, מכונית הספורט הדרמטית F TYPE, רכבי הכביש- שטח E-PACE , F- PACE  ו- I-PACE החשמלית המובילה אשר נבחרה להיות מכונית השנה העולמית לשנת 2019 שמציבה את יגואר בחזית המהפכה החשמלית.

גם השנה למרות אילוצי הקורונה היצרן ממשיך לקדם ולהרחיב את הפורטפוליו שלו וקידום ההנעות החלופיות בכל הדגמים במטרה להמשיך את מגמת הצמיחה הבינלאומית.

ביצועים:

יגואר F PACE  הכל חדשה נחשפת היום עם מגוון של מנועים- מנועי 4 צילינדרים פלאג אין הייבריד, 404 כ"ס עם טווח של 53 ק"מ , מנועי בנזין 3.0 ל', שישה צילנדרים, מנוע דיזל חדשני, 2.0ל ארבעה צילנדרים טורבו. מגוון המנועים וההנעות נועד לתת מענה לכל קשת הלקוחות. מערכות הפלאג אין הייבריד המבוקשות היום בעולם כולו נועדו לאפשר ללקוח להנות מהרכב, מחווית הנהיגה וכמובן להנות מנהיגה יעילה, חסכונית וירוקה יותר.

            הרכב יוצע במנועי דיזל:

  • 163PS MHEV 2.0-litre four-cylinder turbo, eight-speed automatic, AWD
  • 204PS MHEV 2.0-litre four-cylinder turbo, eight-speed automatic, AWD
  • 300PS MHEV 3.0-litre six-cylinder turbo, eight-speed automatic, AWD

הרכב יוצע במנועי בנזין:

  • 250PS 2.0-litre four-cylinder turbo, eight-speed automatic, AWD
  • 340PS MHEV 3.0-litre six-cylinder e-s/c and turbo, eight-speed automatic, AWD
  • 400PS MHEV 3.0-litre six-cylinder e-s/c and turbo, eight-speed automatic, AWD
  • 404PS PHEV 2.0-litre four-cylinder turbo, eight-speed automatic, AWD

עיצוב חיצוני:

ליגואר F- PACE  החדשה עיצוב עוצמתי המשלב נוכחות חזקה. עיצוב חדש למכסה המנוע , פנסי לד קדמיים דקים, פנסים אחוריים ופגוש מחודשים ליצירת נוכחות חזקה ועוצמתית. הגריל המוגדל מוקף סיבי כרום דקים להופעה דינמית ואלגנטית תוך שמירה על מאפייני חזות אייקונית של יגואר. יגואר F PACE החדשה מציעה מגוון של מידות צמיגים; "19, 20"  ולראשונה, חבילת צמיגי 21 "

עיצוב פנים:
עיצוב פנים יוקרתי וחדיש. תא הנוסעים מוחצן יותר, דינמי וכזה אשר ממשיך באסטרטגיה המיוחדת המזוהה עם יגואר שבה הנהג נמצא במרכז תשומת הלב. קונסולה קדמית ספורטיבית, אפשרות הטענה אלחוטית ושפע של מקום אחסון, מסך טאצ 11.4 אינץ' בולט באלגנטיות בתא הנוסעים. מסך זה מאפשר לשלוט בנוחות וביעילות בכפתורי ההפעלה השונים ברכב. גימור פנים יוקרתי ועדין בגוון עץ ומתכת המשלים את עיצוב הפנים האלגנטי של הרכב.

טכנולוגיה:

ה- F-PACE הכל חדשה כוללת את הארכיטקטורה האלקטרונית המתקדמת של יגואר, המכונה EVA 2.0,  התומכת במגוון טכנולוגיות חדשות כדי להבטיח שהרכב המוכן לעתיד יהיה תמיד מחובר ותמיד מעודכן.

הגישה למסכי המידע והבידור מתבצעת בטכנולגיית Pivi Pro החדשה ודרך מסך מגע HD זכוכית מחדש לחלוטין בגודל 11.4 אינץ '. היתרונות העיקריים כוללים בהירות משופרת, המסך בהיר פי שלושה וגדול ב  48% מהמסך הקודם בגודל 10 אינץ ', ומבני התפריטים הפשוטים מאפשרים לנהגים לגשת או להציג עד 90 אחוז מהמטלות הנפוצות ממסך הבית בשתי לחיצות או פָּחוֹת.

כדי לעזור לנהגים לגשת במהירות למידע חיוני, F-PACE החדשה כוללת גם לוח שעונים וירטואלי אינטראקטיבי חדש בגודל 12.3 אינץ 'עם גרפיקה משופרת ופריסה הניתנת להגדרה שיכולה להציג, חיוג דיגיטלי, מדיה , רשימת אנשי קשר או פרטי מידע על אינפורמציה. בעבודה בשילוב עם טכנולוגיית Head-up Display האופציונלית, F-PACE החדש מעניק לנהגים את כל המידע הדרוש להם עם מינימום הסחות דעת.

מערכת האינפורמציה החדשה והאינטואיטיבית כוללת את Apple CarPlay®  כסטנדרט. המערכת מספקת גם שיחות ברורות יותר באמצעות אנטנה חיצונית. כדי לאפשר הפעלה מיידית, ל- Pivi Pro יש מקור כוח ייעודי, ולכן הוא מוכן לשימוש ברגע שלקוחות יעלו על ההגה.

אוסף טכנולוגיות הנוחות החדשות כולל יכולת Software-Over-The-Air (SOTA),  המבטיחה שהרכב תמיד משתמש בתוכנה העדכנית ביותר. משמעות הטכנולוגיה היא שניתן לבצע עדכונים על ידי חיבור לרשת אלחוטית ללא ביקור במרכזי השירות.

ביגואר F-PACE החדשה מאומצת, לראשונה בסגמנט , טכנולוגיה של ביטול רעשי כביש באופן אקטיבי. המערכת מנטרת ללא הרף על התנודות מעל פני הכביש ומחשבת את גל הקול הנגדי הדרוש להסרת הרעש ששומעים היושבים. משמעות הדבר היא רמות שקטות יותר בתא ושיפור העידון בתא ובכך מסייע להפחתת עייפות, הנלווית בדרך כלל לחשיפה ממושכת לרעש בתדרים נמוכים. ביטול רעשי מנוע מבודד את תא הנוסעים מרעשי מנוע לא רצויים כדי להעצים עוד יותר את תחושת השקט.

לנוחיות משופרת, ניתן להשתמש במפתח צמיד הפעילות אקטיבית מהדור השני לנעילה, נעילה והפעלת הרכב ללא צורך שהמפתח הקונבנציונלי יימצא ברכב. המכשיר הנטען משלב שעון ומחזיק חיי סוללה של עד שבעה ימים בין טעינה לטעינה.

ה- F-PACE הכל חדשה נהנית גם ממבחר טכנולוגיות מתקדמות לסיוע לנהג. הכוללת- בקרת יציאה בטוחה CLEAR EXIT , שיכול להזהיר את הנוסעים הקדמיים והאחוריים בנוכחות מכונית או רוכב אופניים מתקרבים בעת היציאה מהרכב. בקרת שיוט אדפטיבית שומרת אוטומטית על מרחק מוגדר מהרכב מלפנים.

טכנולוגיית מצלמות 360 מעלות מספקת יכולת לתמונות 360 מעלות כמעט מכל זווית  כדי לספק פרטים נוספים ובחירה של צפייה בזמן אמת בעת תמרון הרכב.

מערכת Infotainment החדשה PIN PRO עם ממשק מסך מגע 11 אינץ HD. המסך החדש מהיר פי 3 מהמסך בדגם הקודם והתפריטים החדשים מאפשרים ממשק משתמש נוח וידידותי במיוחד. הרכב מגיע עם לוח שעונים ווירטואלי ומבוסס מסך 12.3 אינץ HD ומצויד בטכנולוגית SOTA – לעדכון תוכנה באופן אלחוטי. כמו כן מצויד הרכב במערכת להפחתת רעשי כביש המנטרת באופן קבוע רעידות ברכב ומייצרת רעש נגדי כדי לנטרל את הרעש בתא הנוסעים.

2020-09-15T08:55:39+03:00