הגיע לישראל – בלייזר 2.0 טורבו

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/הגיע לישראל – בלייזר 2.0 טורבו

רון אקרמן – Ron Akerman – February 2020

קבוצת UMI, יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו לישראל מגדילה את היצע הדגמים של רכבי שברולט בישראל ותחל בשיווק שברולט בלייזר גם עם מנוע 2.0 טורבו. רכב הפנאי של שברולט, ישווק מעכשיו בשתי תצורות הנעה, רמת הגימור RS תצויד רק במנוע 2.0 טורבו החדש והמודרני של GM, עם הספק של 230 כ"ס ו- 35.7 קג"מ שמתקבלים כבר ב-1500 סל"ד. בנוסף יתווסף לרמת הגימור RS כפתור ביטול stop/start ופנסי LED במקום פנסי הקסנון. המנוע החדש מציע  נתוני צריכת דלק טובים יותר ושיא מומנט שמתקבל מוקדם יותר. 

רמת הגימור Premier תמשיך להיות משווקת עם מנוע בנזין V6 בנפח 3,600 ליטר בהספק של 305 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים אוט' בעלת 9 יחסי העברה ומומנט מירבי של 37.2 קג"מ. שתי רמות הגימור בעלות הנעה כפולה בשיטת Twin-Clutch. 

הבלייזר ממוקם בין האקווינוקס לטראוורס ומציע שילוב ייחודי של ממדים, נראות, אבזור ומערכות הנעה יוצאות דופן בשוק הרכב הישראלי. לאחר השקת הבלייזר גדל את היצע רכבי הפנאי של שברולט בישראל ל- 4 דגמים בגדלים, מחירים מערכות הנעה שונות.


לבלייזר נוכחות קשוחה ומרשימה עם קווים עיצוביים שריריים וחדים, חזית אגרסיבית עם לוגו שברולט שחור הכוללת יחידות תאורה נפרדות LED בשני מפלסים, פתחי פליטה כפולים, חישוקי  21 או 20 אינץ' וממדים אמריקאים המקנים לרכב נראות קרבית ובולטת.

הבלייזר, מציע אבזור נוחות ובטיחות שלרוב שמורים רק לקטגוריית הפרימיום, והוא מוצע בישראל בשתי רמות הגימור הבכירות והמאובזרות ביותר RS ו- Premier. שתי רמות הגימור כוללות אבזור בטיחות פאסיבי ואקטיבי מבית GM הכולל:  

7 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית כולל תנועה בפקקים, התראת התנגשות קדמית ובלימת חירום אוטומטית, התראה ותיקון סטייה מנתיב, מושב נהג בעל חיווי רטט להתראות, שליטה אוטומטית על אורות גבוהים, , התראת הולכי רגל, ניטור מרחק מלפנים, התראת שטח מת צידי, מערך מצלמות נרחב הכולל מראה אחורית בעלת תצוגת וידאו HD, מצלמת חניה 360 עם זויות תצוגה משתנות, מצלמה ייעודית לחיבור נגרר ומצלמות חנייה לג'אנט.

חיישני חניה אחוריים, בקרת לחץ אוויר בצמיגים ועוד.

מפרט אבזור הנוחות והטכנולוגיה בשתי רמות הגימור מציע שפע רב, מרכז מידע לנהג, "8, משולב בלוח המחוונים, מערכת מולטימדיה MyLink "8 עם תמיכה ב-Apple CarPlay/Android Auto וקישוריות BlueTooth  עם אפשרות לחיבור 2 מכשירים במקביל מערכת שמע בעלת 8 רמקולים, BOSE, שקע כוח 230V וכניסה לכרטיס זכרון SD.
מפתח חכם – כניסה והתנעה ללא מגע במפתח, חלון גג פנורמי, עם וילון חשמלי, טעינה אלחוטית, בלם חניה אלקטרוני, מערכת לביטול רעשים אקטיבי, בקרת אקלים אלקטרונית, 2 איזורים ופתחי אוורור למושב האחורי, הגה בציפוי עור מתכוונן חשמלית עם חימום, ידית הילוכים בציפוי עור, מושבים בריפוד עור, אוורור או חימום למושבים הקדמיים, מושב נהג מתכוונן חשמלית 8 כיוונים,2 זכרונות למושב הנהג (מושב, הגה, מראות), מושב אחורי מתקפל ומתפצל 40/60 ותא מטען עצום נפתח חשמלית, עם חיישן רגל ולוגו מוקרן על הרצפה בנפח 864 ל'.

מחיר מחירון: 284,990  שקלים

צריכת דלק בליטרים ל-100 ק"מ*

RS 2.0T עירוני  11.2 בין עירוני    8.7

Premier 3.6עירוני 13.1 בין עירוני 9.4

2020-02-17T09:04:19+02:00