האופנוע החדש של משטרת התנועה והיס"מ

Home/רכב/האופנוע החדש של משטרת התנועה והיס"מ

עוצמה חדשה ליחידת האופנועים של משטרת התנועה

מכרז המשטרה: ד.ל.ב מוטוספורט מודיעה על זכייתה במכרז ההצטיידות של אגף התנועה עם ה-KTM סופר אדוונצ'ר 1290

  • ד.ל.ב מוטוספורט היא הזוכה במכרז ההצטיידות של אגף התנועה, עם ה-KTM סופר אדוונצ'ר 1290
  • במסגרת המכרז, תספק ד.ל.ב מוטוספורט עשרות אופנועים, לאחר שיעברו התאמה לשימושים משטרתיים

                     

תל אביב, ‏יום חמישי 22 דצמבר 2016

האופנוע החדש שישרת את אגף התנועה של משטרת ישראל הוא ה-KTM סופר אדוונצ'ר 1290. זאת מאחר וד.ל.ב מוטוספורט יבואנית אופנועי KTM  לישראל הוכרזה כזוכה במכרז ההצטיידות של אגף התנועה לשנים הקרובות. במסגרת המכרז, יסופקו כמה עשרות אופנועים לאחר שיעברו התאמה לשימושים משטרתיים כנדרש.

ה-KTM סופר אדוונצ'ר יעלה משמעותית את רף היכולות, הבטיחות והנוחות עבור השוטרים הרוכבים. הוא מצויד במנוע בנפח 1,301 סמ"ק בתצורת V-טווין אשר מפיק 160 כ"ס (8,750 סל"ד) וכן נתון מומנט מדהים של 14 קג"מ (6,750 סל"ד) אשר מספקים לו ביצועים מצוינים, לצד גמישות בתפעול וחיסכון בדלק לטווחים ארוכים – נפח מכל הדלק עומד על 30 ליטרים. אופנוע זה מצויד בשלל מערכות בטיחות אלקטרונית כמו מניעת נעילת הגלגלים, מערכת בלימה אקטיבית שיודעת להתחשב בזווית ההטיה של האופנוע, בקרת אחיזה בגלגל האחורי ועוד. בנוסף לכך, האופנוע מצויד במתלים מבוקרי מחשב בכלי כיול משתנה לפי סגנון הרכיבה והעומס על האופנוע, הוא מציע מספר מצבי רכיבה שמשפיעים על תפוקת המנוע והוא מסוגל לפעול גם בתנאי שטח.


הזכייה במכרז ההצטיידות של אגף התנועה מגיעה לאחר שד.ל.ב מוטוספורט זכתה גם במכרז ההצטיידות של היס"מ עם האופנוע KTM 1190 R ותספק כמה עשרות יחידות ממנו. זכיות אלה יוסיפו לחזק את מעמדה של היבואנית ושל מותג האופנועים KTM.
האופנוענים של היס"מ ויחידות הסיור בתחנות המשטרה, הם כוח התגובה המהיר של המשטרה באירוע פיגועים ואירועים פליליים והם אלה שבדרך-כלל מגיעים תמיד ראשונים לזירות האירוע, בעוד הניידות משרכות דרכן בפקקי התנועה בשעות השיא ובתנועה הכבדה במהלך כל היום.
הואפנועים של KTM יהיו, אם-כך, מכפיל כוח חשוב למשטרת התנועה וליחידות הסיור.

2017-04-14T08:11:48+03:00