דלק מוטורס חנכה את מתחם האולמות החדש שלה

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/דלק מוטורס חנכה את מתחם האולמות החדש שלה

ביקר, התרשם וצילם – רון אקרמן

צילומים נוספים – יוסי אלוני

אולמות התצוגה החדשים של מותגי MAZDA, FORD, BMW ו-MINI, מתפרסים על פני שני מתחמים צמודים בשער העיר תל אביב, ומשקיפים על אחת הצמתים ה"עסוקות" ביותר בישראל, צומת לה גרדיה. מתחם אחד למותגי MAZDA ו-FORD והמתחם השני למותגי היוקרהBMW  ו-MINI.

שטחו הכולל של המתחם הינו 5 דונמים, עליו נבנה שטח תצוגה חסר תקדים של  כ-8,000 מ"ר אשר לקח השראה ממתחמים מטרופוליטניים מרכזיים בעולם, בהם משקיפים רכבי התצוגה על כבישי ה- HIGH WAY.

אולם התצוגה של פורד משובץ באימרות כנף של הנרי פורד שהידועה מכולן היא "לא משנה איזה צבע תבחרו, כל עוד זה יהיה שחור" ועוד.  האולם של ב.מ.וו. הוא למעשה 3 קומות תצוגה כאשר בקומה הראשונה מוצגים רכבי הנוסעים והמכוניות הפרטיות, בקומה השניה מוצגים הקרוסאוברים ורכבי ה-4X4 ובקומה השלישית מוצגים הרכבים החשמליים ושם גם נמצא אולם התצוגה של מותג מיני.  פשוט מרהיב ומרשים

 

בשלב השני של הפרויקט עתיד להיבנות מעל אולמות התצוגה של מאזדה ופורד מגדל משרדים בגובה של 32 קומות בשטח של כ-40,000 מ"ר שיהווה סנונית ראשונה למגדלים נוספים שייבנו דרומית למתחם החדש כחלק משינוי פניי האזור.

שחר שמש, מנכ"ל דלק מוטורס, הוסיף: "אנו משוכנעים שהמתחם החדש והאייקוני יעביר ללקוחות המבקרים בו את החוויה הייחודית אותה ניסינו ליצור ויעניק תחושת חיבור רגשי ושייכות לכל אחד מהמותגים".

המבנה כמו גם אולמות התצוגה תוכננו ע"י משרד "ישר אדריכלים".

הביקור במקום הוא חוויה מדהימה ואני ממליץ לכם להגיע, במיוחד בשעות החשיכה בהן אפקט התאורה של האולמות ומסכי המולטימדיה, הוא במלוא עוזו

2017-12-26T11:56:20+02:00