ג'נסיס חושפת את התמונות של ה-G90 החדשה

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/ג'נסיס חושפת את התמונות של ה-G90 החדשה

ג'נסיס חושפת היום לראשונה את התצלומים של ספינת הדגל החדשה שלה -G90A

דגם הדגל של ג'נסיס מציג את הפרשנות האלגנטית ביותר לזהות העיצובית של ג'נסיס, עם מנורת Two-Line סופר דקה שנוצרה באמצעות חדשנות טכנית
פרופיל הצד מוגדר על ידי ה-Parabolic Line העובר מלפנים לאחור, המדגיש את האלגנטיות של סדאן יוקרתית, בעוד שהחלק האחורי שלו מעוצב במראה ייחודי עם מנורות דו-קו ברוחב המלא והכיתוב
ה-G90 זמין במגוון דגמי סדאן או בסיס גלגלים ארוך, כאשר הדגם עם בסיס גלגלים ארוך כולל בסיס גלגלים מורחב של 190 מ"מ נותן יותר מקום למושבים האחוריים
SEOUL, קוריאה – 30 בנובמבר 2021 – ג'נסיס חשפה רשמית תמונות חיצוניות של ה-G90, גרסה מלאה לשינוי דגם של מכונית הדגל היוקרתית של המותג.

זהו שינוי הדגם המלא הראשון בעקבות דגם מתיחת הפנים בשנת 2018. השם 'G90' עוקב אחר סכימת השמות של המותג, המשלב את האות 'G' עבור Genesis והמספר '90' המעיד על כך שמדובר בספינת הדגל של המותג.

המראה של ה-G90 הוא הפרשנות האלגנטית ביותר לפילוסופיית העיצוב של המותג של Athletic Elegance עד כה, ומציגה בפני הלקוחות כי מדובר בספינת דגל המסוגלת לספק חוויות יוקרתיות באמת.

החלק החיצוני הקדמי של הדגם מורכב מ-Crest Grille חדש ומנורות דו-קו אלגנטיות המזכירות את סמל המותג. ה-Crest Grille לוקח את המראה היוקרתי של ה-G90 לשלב הבא עם הגימור Layered Architecture שלו, המורכב משתי דוגמאות G-Matrix שכבות זו על גבי זו כדי ליצור אפקט תלת מימדי.

פנסי Two-Line, הממוקמים משני צידי הגריל, כוללים את מנורות העיצוב הדקות ביותר של Two-Line של חברת Genesis. על ידי הצלבה בין העדשה של אורות יום (DRL) עם אלומה נמוכה המופעלת על ידי טכנולוגיית MLA (Micro Lens Array), מה שמבטיח את הקווים הדקים של הפנסים.

מעמדה של ה-G90 כמכונית סדאן יוקרתית מהטובים בקטגוריה מודגש עוד יותר עם מכסה המנוע שלו,[1]פאנל יחיד המשלב את מכסה המנוע והפגושים על מנת לבטל פערים בפאנל וליצור רושם מלוטש. החלקה הזו מתגלמת גם בסמל המיושם בתבנית Guilloché[2], שהוא דק יותר בכמעט 80 אחוז ממה שנראה על סמלים קודמים.

ההרמוניה של הקו הפרבולי ופתיחת אור היום (DLO) בצד מעוררת עוד יותר את הרושם של מכונית סדאן אותנטית

במבט מהצד, עיצוב ה-Parabolic Line, שמתחיל ממכסה המנוע וזורם לאורך תחתית החלון אל תא המטען בקו חלק. והגוף המעודן והנפח של הרכב שופר עוד יותר עם קווי הכוח האתלטיים על הפגושים מסביב לגלגלים, מקרינים כוח ודינמיות.

ה-DLOs המקיפים את חלונות המושב בשורה הראשונה והשנייה נועדו להתאים עם עמודי ה-C העבים שלו. זה מציע לנוסעי השורה השנייה גם אווירה פתוחה וגם פרטיות בו זמנית, ובסופו של דבר מתאחדים כדי להשלים את תדמית הדגם כמכונית סדאן יוקרתית הטובה מסוגה.

הפרופורציות האלגנטיות של החלק האחורי הרחב מעניקות לדגם תדמית חזקה ומאוזנת. מנורות השילוב האחורי Two-Line – מרכיבים מרכזיים בשפת העיצוב של Genesis – מוארכות לאורך תא המטען, כאשר סמל האותיות של Genesis ממוקם ביניהן בצורה תמציתית.

כדי למשוך את הפוקוס לאלמנטים העיצוביים האייקוניים של Genesis בחלק האחורי העליון של הרכב, אלמנטים פונקציונליים, כגון לוחית הרישוי, חיישנים שונים ופנסי הנסיעה לאחור, הוצבו לכיוון התחתון כדי להבטיח שהחלק האחורי מציע נקי מראה יוקרתי.

דגם ה-G90 בעל בסיס הגלגלים הארוך כולל יותר מקום לדלת השורה השנייה ולאזור עמוד ה-C הודות לבסיס הגלגלים המורחב שלו ארוך יותר מדגם הסדאן. זה מאפשר מושבים אחוריים מרווחים יותר. הוא מציע גם עיצוב גלגל 20 אינץ' בלעדי לדגם זה.

בנוסף, ה-Parabolic Line שנוצר על ידי ה-DLOs המקיפים את החלונות ואת עמוד ה-B בגימור כרום, מה שמאפשר לפרופיל הצד של הדגם עם בסיס הגלגלים הארוך לעשות אפילו יותר רושם. לדגם יש גם עיצובים בלעדיים של פגוש קדמי ואחורי הכוללים עיטורי כרום על החישוקים שלו לאלגנטיות ודינמיות משופרים.

"ה-G90 יגדיר מחדש את חווית הדגל בעיצוב היוקרתי בצורה ייחודית המוצעת רק על ידי ג'נסיס." על פי ראש מחלקת Genesis Global Design, SangYup Lee. "ה-G90 הוא הביטוי האולטימטיבי של אתלטיק אלגנטיות המאזנת בקפידה בין נהיגה דינמית לבין חווית מושב אחורי אלגנטית."

עם ה-G90, ג'נסיס מתכננת להרחיב את נוכחותה בשוק הסדאן היוקרתיות לא רק בקוריאה, אלא ברחבי העולם. מפרט מפורט של G90 ייחשף בזמן ההשקה העולמית בקוריאה.

[1] סוג של עיצוב מכסה המנוע הממזג את מכסה המנוע והפגושים לפאנל אחד, תוך מזעור קווים

[2] טכניקה דקורטיבית הנראית לעתים קרובות בשעוני יוקרה שבה דוגמה מאוד מדויקת, מסובכת וחוזרת על עצמה נחרטת מכנית על משטח

2021-11-30T12:17:21+02:00