ב.מ.וו נכנסת לקטגוריה חדשה – הנה ה- 220 גראן-טורר.

Home/רכב/ב.מ.וו נכנסת לקטגוריה חדשה – הנה ה- 220 גראן-טורר.
דלק מוטורס משיקה לראשונה בישראל:
BMW סידרה 2 גראן טורר החדשה
הראשונה והיחידה עם שבעה מושבים  
הדגם ישווק בישראל  בגרסת – Luxury  GT  BMW 220i מאובזרת במחיר של 285,000 ₪  
 
השקת BMW סידרה 2 גראן טורר החדשה, מהווה כניסה של BMW  לפלח חדש נוסף בשוק הרכב.  BMW סידרה 2  גראן טורר החדשה  היא המכונית הקומפקטית היוקרתית הראשונה וגם היחידה שמציעה עד 7 מקומות ישיבה. היא משלבת  באופן חלוצי בין היתרונות המסורתיים של פלח השוק – דוגמת מרחב שימושי ונוחות – לבין הערכים שהפכו לסימן ההיכר של BMW: דינמיות, אלגנטיות ואיכות יוקרתית.
BMW סידרה 2 גראן טורר החדשה  נותנת מענה לדרישות הניידות ולציפיות של משפחות צעירות, שעבורן, היתרונות החשובים אינם מסתכמים אך ורק בשימושיות וגמישות, אלא חייבים לכלול גם ספורטיביות והתאמה לסגנון חיים של פנאי ובילויים.
קומפקטית אך מרווחת.
למרות הממדים הקומפקטיים – אורך של 4,556 מ"מ, רוחב של 1,800 מ"מ וגובה של 1,608 מ"מ בלבד – מציעה BMW סידרה 2 גראן טורר שפע מרחב וגם אזור מטען נדיב שניתן להרחיב את הקיבול שלו מ-645 ל-805 ליטר. כשגב המושב האחורי מקופל כלפי מטה, גדל קיבול המטען ל-1,905 ליטרים מרשימים. כדי להבטיח גמישות מרבית מותקן, כציוד סטנדרטי, מושב ספסל אחורי שניתן להזיז לפנים ולאחור –  עם גב מושב שמתקפל כלפי מטה בלחיצת כפתור, ביחס פיצול של 40:20:40 – אשר ניתן להתקין בו שלושה מושבי ילדים. שורת המושבים השלישית, אשר מגיעה כסטנדרט, מרחיבה את האפשרויות עוד יותר, וניתן לקפל אותה במלואה כלפי מטה, אל רצפת אזור המטען. סדרה של פתרונות אחסון אופציונליים מגדילה למקסימום את השימושיות של הרכב בחיי היום יום, וכך גם המסילות אשר מותקנות בגב המושבים הקדמיים, שאליהן מתחברים שולחנות מתקפלים.
גם את גב המושב של הנוסע הקדמי אפשר לקפל כלפי מטה כדי לאפשר הובלה של פריטי מטען ארוכים, דוגמת ציוד ספורט, באורך של עד 2.60 מטר. הגישה לאזור המטען קלה להפליא, הודות לפתח הרחב של הדלת האחורית המתרוממת הגדולה, אשר נפתחת לרווחה, ואשר אותה אפשר לפתוח ולסגור באופן אוטומטי ללא נגיעה באמצעות חיישן שמותקן מתחת לפגוש האחורי: קל ונוח במיוחד.
קו הגג הגבוה מאפשר לנהג ולנוסעים לשבת בתנוחה גבוהה וזקופה, ליהנות מראות מעולה בכל הכיוונים – גם בתנאי תעבורה מאתגרים – ולהיכנס למכונית ולצאת ממנה בקלות רבה יותר. מעבר לכך, BMW סידרה 2 גראן טורר מספקת מרווח רגליים – במיוחד מאחור – שבדרך כלל אפשר למצוא רק במכוניות פאר.
מנוע בנזין עתיר ביצועים, בעל ארבעה-צילינדרים.
מנוע ה-2.0 ליטר הטורי מפיק את ההספק המרבי שלו של 192 כ"ס החל מ-5,000  סל"ד , והמומנט המרבי 28.6 קג"מ זמין בתחום שבין 1,250 לבין 4,600 סל"ד. עקומת הביצועים הספורטיבית מזניקה את ה-BMW 220i  מ-0 ל-100קמ"ש בתוך 7.7 שניות בלבד, ומשם ניתן להמשיך ולהאיץ עד למהירות מרבית של 223 קמ"ש.
הודות לתפוקת השיא הגבוהה, לתגובה הספונטנית של המצערת ולכוח המשיכה המרשים, מנוע הבנזין בעל ארבעה צילינדרים  מסייע ל-BMW 220i   גראן טורר להשיג ביצועים עילאיים המשולבים ביעילות צריכת דלק גבוהה (צריכת הדלק במחזור משולב: 6.4-6.21 ליטר ל-100 ק"מ; פליטת CO2 משולבת: 149-144 ג'/ק"מ).
שורת מושבים שלישית לשני נוסעים נוספים.
שורת המושבים השלישית, אשר מוצעת כסטנדרט מספקת מרחב נדיב לשני נוסעים נוספים, מדגישה את הגמישות המעולה של BMW סידרה 2 גראן טורר. מדרגה מונעת החלקה בפתח של הדלת האחורית מעניקה גישה נוחה, וכך גם שורת המושבים השנייה שמתקפלת ומחליקה (מנגנון לכניסה נוחה). גם בתצורה זו נותר באזור המטען מקום לפריטי מטען קטנים. כשאין צורך במקומות ישיבה לנוסעים נוספים, אפשר לקפל את שורת המושבים השלישית במלואה אל רצפת אזור המטען, כדי לחסוך מקום. רצפת אזור המטען נותרת שטוחה כמעט לחלוטין ואזור המטען נשמר במלואו, מלבד המגש הרב-תכליתי.
נוכחות רבת עצמה.
BMW סידרה  גראן טורר מזריקה  לפלח השוק מנה חסרת תקדים של דינמיות. בחזית מופיעים שלושת סימני ההיכר של BMW – שבכת הכליות הכפולה, הפנסים הראשיים העגולים והכפולים וסמל המותג – כדי להבהיר באופן חד משמעי את הייחוס המשפחתי של הרכב. למרות המרחב הפנימי הנדיב, החזית שומרת על מראה ספורטיבי ושטוח. היחסים בין השמשה הקדמית הנמוכה לבין המכסה הגבוה של תא המנוע מעניקים ל-BMW סידרה 2 גראן טורר מראה נמוך יחסית, בעוד שהמכסה השרירי והמובחן היטב של המנוע אינו מותיר שום מקום לספק ביחס לעצמת המנוע הפועם מתחתיו. בנוסף למראה הממוקד של הפנסים הראשיים העגולים והכפולים, היחסים רבי העצמה בין הקווים שמדגישים את רוחבו של הרכב, ופתחי האוויר הגדולים שמותקנים בקצוות המרוחקים של החזית, מעניקים לה מראה ספורטיבי וזריז.
הדגם ישווק בישראל  בגרסת – Luxury  GT  BMW 220i במחיר של 285,000 ₪.
האבזור התקני עשיר מאד וכולל :
ü     7 מושבים.
ü     פנסי LED  ראשיים עוקבי פניה.
ü     מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זיכרונות לנהג/ת.
ü     גג שמש פנורמי.
ü     מערכת בטיחות Driving Assistance  כולל מערכת התראה לסטייה מנתיב.
ü     חבילת תאורה פנימית אקסקלוסיבית.
ü     חבילת עיצוב Sport Line עם מושבי ספורט.
ü     דלת תא מטען בעלת פתיחה וסגירה חשמלית.
ü     מפתח חכם.
ü     שמשות אחוריות כהות.
2017-04-14T09:12:12+03:00