ב.מ.וו. מזיזה הרים – חושפת אופני הרים חשמליים ויוקרתיים

Home/יוקרה וספורט, מה שגברים אוהבים, עמוד הבית/ב.מ.וו. מזיזה הרים – חושפת אופני הרים חשמליים ויוקרתיים

BMW Turbo Levo FSR 6Fattie

זהו השם הארוך לאופניים החדשים והמהפכניים שחושפת היום חברת ב.מ.וו. האופניים הם מתוצרת Specialized.  מדובר באופני הרים עם צמיגי שטח ברוחב "2.8 בשרניים ביותר.    האופניים נועדו לשמש כ"בן זוג" ל-X3 החדשה שהוצגה אתמול והם מיועדים למי שרוצה ליהנות מהשטח עד הסוף וללא גבולות. לשם כך ומעבר למספר ההילוכים המרשים, בולמי הזעזועים המתוחכמים והחומרים המיוחדים מהם בנויים האופניים, הם מצויידים במנוע חשמלי המסייע למערכת הדיווש ולא מניע את הגלגלים. כך, על-פי אגף סגנון החיים של ב.מ.וו. יכול הרוכב להינות מחוויה טהורה של רכיבת הרים וטרקים מקצועיים, אך עם סיוע חשמלי בתהליך הדיווש, מה שייתן לרוכב טווח נסיעה ארוך יותר לפני שיתעייף.

המנוע, בתפוקה נומינאלית של 250 וואט, מקבל את הכוח שלו מסוללה הנמצאת בתוך מארז אלומיניום מיוחד השומר גם על אוירודינאמיות מלאה וגם שומר על הסוללה והחיבורים החשמליים מפני אבק, חול ונזקי שטח. את הסולל ניתן לטעון משקע חשמלי רגיל או משקע מצית 12V המצוי ברכב ובכך ליהנות מטעינת הסוללה גם תוך כדי נשיאת האופניים ברכב.

האופניים שנחשפו היום צבועים בצבע הכחול הדינאמי הטיפוסי לב.מ.וו.

ניהול האופניים בעזרת אפליקציה.  לראשונה תציע ב.מ.וו. אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד ממנה ניתן יהיה לנהל את יעילות האופניים ואספקת הכוח החשמלית בשטח.  יחד עם האופניים יוצע לרוכשים גם מיכל מיים אורגאני, הצבוע בצבעי האופניים.  האופניים צפויים להגיע לשוק לקראת סוף חודש אוגוסט.

מיבואנית ב.מ.וו. בישראל, לא נמסר עד לפרסום הודעה זו, האם בכוונת החברה לייבא את האופניים לישראל וכמה הם צפויים לעלות.

2017-06-29T05:11:08+03:00