אייקון השטח G Class של מרצדס – חוזר

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/אייקון השטח G Class של מרצדס – חוזר

רון אקרמן – Ron Akerman

כלמוביל מרצדס מתחילה בשיווק הדור החדש של רכב השטח כביש האייקוני G-Class

להערכת כלמוביל מרצדס ימכרו כ-10 רכבי G-Class חדשים בשנה

חייבים שטח???  יש לכם כ-1.2 מיליון ש"ח פנויים?? ואולי קצת יותר מ-1.6 מיליון פנויים?? יש לנו אופציה מעניינת עבורכם. למה להגיע לשטח עם צמיד מגומי או עור, כשאפשר להגיע עם צמיד סוורובסקי או אפילו צמיד יהלומים?

מרצדס מבית כלמוביל, מתחילה את שיווק ה-G קלאס החדש המגיע עם עיצוב חיצוני מודרני עם זוויות מעודנות המשנות במעט את המראה של הדור הקודם. הדגם מציע מנוע חדש, שינויים טכנולוגיים מרחקי לכת, עיצוב פנים מהודר המיישר קו עם פילוסופיית העיצוב היוקרתית של הקונצרן, שדרוג משמעותי ליכולת הכביש ושיפור נוסף ליכולות השטח של הרכב המיתולוגי.

ה-G500 וה G63-אשר ישווקו תחילה בישראל יגיעו עם מנוע בנזין ביו טורבו V8 בנפח 4 ליטר המשודך לתיבת 9 הילוכים מתקדמת 9G-TRONIC ויספקו 422 ו-585 כוחות סוס בהתאמה.

בזכות שלדה משופרת והמעבר למתלה קדמי נפרד, התנהגות הכביש שודרגה משמעותית ב-G קלאס החדש. נוחות הנסיעה השתנתה לחלוטין, ומאפשרת נהיגה נוחה, נעימה ובטוחה גם בכבישים משובשים. מלבד זאת, הרכב האייקוני החדש מציג שיפור נוסף בנסיעת שטח, ומציע את הקשיחות הנדרשת בתנאי קיצון, כאשר שלושת הנעילות הדיפרנציאליות (מרכזי, קדמי ואחורי) נשארו בדומה לדור הקודם.

ב- G קלאס יש בורר בעל חמישה מצבי נהיגה המשפיע על התנהגות הרכב בשטח ובכביש. מצב קומפורט, אקו, ספורט, שטח (G-Mode) ואישי. בדגם ה- G63 יש שלושה מצבי נהיגה נוספים בנהיגת שטח הכוללים תנאי שטח שונים כדוגמת: חול, שביל ואבנים וסלעים.

בפן הבטיחותי ה-G קלאס מציג את טכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר כדוגמת ה-Driving Assistance Package, Distance pilot DISTROINC, Blind Sport Assist, Pre-Safe,  ,Attention Assistמערכת חנייה אקטיבית ועוד.

פנים הרכב עוצב מחדש וכולל שני מסכי מולטימדיה מתקדמים בגודל של 12.3 אינץ', איכות חומרים גבוהה, הנדסת אנוש מוקפדת, סטנדרט אבזור גבוה הכולל תאורת אווירה פנימית בעלת 64 גוונים לבחירה, הגה רב תפקודי עם שליטה באמצעות מגע, מושבי נהג ונוסעים עם 3 זיכרונות, מושבים מחוממים ועוד.

מידות הרכב גדלו וכעת הנהג והנוסעים נהנים ממרווח ונוחות נוספים. אורך הרכב גדל ב-10.1 ס"מ, רוחב ב-12.1 ס"מ והגובה ב-4 ס"מ.

מחירי ה-G קלאס בישראל:

G500 החל מ-1.177 מיליון

Mercedes AMG G 63 החל מ-1.647 מיליון

2018-07-23T10:29:00+03:00