"אוטודיל" פותחת סניף חדש בחיפה

Home/חדשות רכב, עמוד הבית, רכב/"אוטודיל" פותחת סניף חדש בחיפה

רון אקרמן

  • הסניף החדש והמרווח שממוקם ברח' ההסתדרות 104, משתרע על פני 5.5 דונם, וכולל בין היתר עמדות מסירה, אולם תצוגה גדול, עמדות מכירה ועוד. המתחם החדש גדול משמעותית מקודמו ומציע קיבולת שיא של כ- 250 כלי רכב
  • אולם התצוגה הינו הגדול ביותר באזור הצפון לרכבי יד שנייה ויחליף את קודמו שפעל כ- 17 שנה מרח' הזורע בעיר
  • בסניף ניתן לקנות ולמכור רכבים ולבצע טרייד אין באמצעות פתרונות מימון בנקאים וחוץ בנקאיים נוחים במיוחד המוצעים לקהל הלקוחות במיוחד בסניף

תל אביב, ‏‏‏יום רביעי 06 יולי 2022

אוטודיל, רשת הטרייד אין המובילה בישראל לקניית ומכירת רכבים, משדרגת את סניפה הצפוני הממוקם בחיפה ופותחת סניף חדש בעיר, ברחוב ההסתדרות 104. הסניף החדש יחליף את הסניף הקודם שהיה ממוקם ברח' הזורע 1 בחיפה. הסניף החדש גדול יותר מקודמו – משתרע על פני 5.5 דונם ומוצעים בו לא פחות מ- 250 כלי רכב עם אולם תצוגה הגדול והמרשים ביותר בכלל אזור הצפון.

כראוי לרשת שהביאה לישראל את קונספט ה- One Stop Shop בתחום הרכב, גם הסניף החיפאי של אוטודיל, מציע שורה של שירותים: ניתן יהיה לבצע קניית רכבים, מכירת רכבים, לבצע טרייד אין, העברת בעלות ועוד. הסניף המשודרג יציע את חבילת השירות המלאה של אוטודיל, עם אפשרויות ופתרונות מימון באמצעות גופי מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים נוחים ומשתלמים במיוחד. כחלק מחווית השירות של One Stop Shop, המתחם החדש של אוטודיל יציע עמדת מסירה, אולם תצוגה גדול, עמדות מכירה ועוד את הסניף מנהל יניב הרשברג, עובד אוטודיל מזה 25 שנה ומנהל סניף חיפה בתשע שנים האחרונות.

אוטודיל רשת טרייד אין החלה את דרכה ב-1997, לפני 25 שנה והייתה הראשונה להציג לשוק הישראלי את השיטה האמריקאית של טרייד אין על רכבים. כבר ב- 1998 הפכה החברה לזרוע הטרייד אין הרשמית של חברת צ’מפיון מוטורס על מגוון מותגיה ומשנת 2009 מבצעת את הטרייד אין גם עבור חברת סמלת למותגי פיאט, אלפא רומיאו, ג'יפ ואבארת’. כיום, החברה מציעה מגוון מכוניות עשיר הכולל קטנות, משפחתיות, שטח, היברידי/חשמלי, מנהלים, SUV, מסחריות ויוקרה, מה שמאפשר ללקוח הישראלי לבחור וליהנות מכל מותג רכב יד ראשונה מבעלות פרטית, או עסקית  או רכבים חדשים – 0 ק"מ. הרשת פרוסה ברמה ארצית עם ארבעה סניפים: חיפה, ראשון לציון, בני ברק וירושלים.

כמובילת שוק הקנייה והטרייד אין בישראל מבעלות פרטית, אוטודיל מציגה תפיסה המציבה את הלקוח במרכז ומציעה חוויית לקוח איכותית ואישית במקום אחד, המקצרת תהליכים ומביאה את הלקוח ל-ONE STOP SHOP , לצד פתרונות שירות ו-After Sale ללקוח, הכוללים: פתרונות מימון ברכישת רכב באוטודיל, העברת בעלות במקום, הסכמים מול בנקים וחברות ביטוח, שירותים נלווים נוספים כגון: אבזור וציוד נלווה, הסדרים מול מוסכים כבר ברגע הרכישה  ועוד. סניפי אוטודיל מוכרים כ-10,000 רכבים בשנה, כשכל רכב עובר בדיקות מקיפות, טיפול יסודי והכנה מיוחדת למסירה.

2022-07-06T10:51:09+03:00